W czwartek podopiecznych Adama Nawałki czeka kolejne spotkanie w fazie grupowej. Rywalem reprezentacji Polski będą Niemcy. Mecz – który zostanie rozegrany na Stade de France w Saint-Denis, na przedmieściach Paryża – rozpocznie się o godz. 21.00. Zapraszamy do śledzenia meczu na portalu Niezalezna.pl. TUTAJ: MECZ POLSKA-NIEMCY – RELACJA ONLINE.

To właśnie w Saint-Denis bije serce mistrzostw Europy – tutaj poznaliśmy pierwsze rozstrzygnięcie w trakcie Euro 2016 i to tutaj poznamy triumfatora imprezy. Łącznie na stadionie narodowym Francji odbyły się już dwa mecze – Francja-Rumunia oraz Irlandia-Szwecja – spotkanie Polska-Niemcy będzie trzecie.

Po zwycięstwie nad Irlandią Północną apetyty polskich fanów futbolu na pewno wzrosły. Trener Adam Nawałka mówił w czasie konferencji prasowej, że na czwartkowy mecz nasza drużyna ma gotowy plan.

Szanujemy naszego rywala i nie ma mowy o żadnym strachu. Tak było w meczach w Warszawie i we Frankfurcie, tak też będzie jutro

– zapowiedział selekcjoner reprezentacji Polski.

Doskonale jesteśmy zorientowani poprzez analizy, jak grają Niemcy. Mamy duży bagaż doświadczeń i nie chcę wypowiadać się na temat strategii gry. To byłoby zbyt łatwe dla przeciwników. Stworzyliśmy konkretny plan i postaramy się wprowadzić go podczas meczu

– dodał.
 
Nawałka potwierdził też, że w meczu z Niemcami w bramce biało-czerwonych nie stanie Wojciech Szczęsny. Pełny skład polskiej drużyny poznamy jutro, jednak na dzisiejszej konferencji zawodnicy i selekcjoner zapewniali, że nastroje przed meczem są bojowe.
 
Tu w czwartek o godz. 20.30 pojawi się link do relacji meczu: POLSKA – NIEMCY. RELACJA ONLINE >>>