Są gdzieś granice obłudy? Zaledwie wczoraj informowaliśmy, że na Paradzie Równości przerobiony został Znak Polski Walczącej, tymczasem dziś okazało się, że to nie koniec afery wokół tego symbolu. Jeden z czytelników zwrócił uwagę, że w głównym wydaniu „Faktów” TVN prawdziwy Znak Polski Walczącej, na którego tle pozowali do zdjęcia homoseksualiści został... "wygumkowany". Znikł, bo pokazano zbieraninę homoseksualistów.

Jak informowaliśmy na łamach portalu niezalezna.pl posłowie Platformy Obywatelskiej pojawili się wczoraj na Paradzie Równości. Jeden z nich pochwalił się nawet zdjęciem na portalu społecznościowym. Nie zauważył - czy może była to prymitywna prowokacja, że za plecami ma Znak Polski Walczącej? Przerobiony przez homoseksualistów!
 
CZYTAJ WIĘCEJ: SKANDAL na Paradzie Równości. Homoseksualiści przerobili Znak Polski Walczącej

Jak zauważył jeden z internautów symbol Polski Walczącej pojawiał się i znikał. Najpierw widać go było na budynku, na jednym ze zdjęć w tekście dotyczącym Parady Równości. Choć zdjęcie zamieszczone pierwotnie na portalu tvn24.pl trafiło ostatecznie do materiału w wieczornych „Faktach” TVN nie zgadzał się na nim jeden szczegół. Brakowało Znaku Polski Walczącej. Został on z dachu warszawskiej "Pasty"... wymazany komputerowo.

- Tylko w jakim celu to usunięto? Czyżby homofobia, nietolerancja oraz załamanie wkradły się również do TVN? Skandal... - napisał na Facebooku Łukasz Sankowski.