Stało się - jest pierwszy transfer. Poseł Platformy przechodzi do Nowoczesnej

Platforma Obywatelska skłócona, sondaże lecą na łeb, przeciwko szefowi partii buntują się niektórzy politycy PO. Aż doszło do nieuniknionego.

Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Platforma Obywatelska skłócona, sondaże lecą na łeb, przeciwko szefowi partii buntują się niektórzy politycy PO. Aż doszło do nieuniknionego. Jest pierwszy poseł Platformy, który postanowił przejść do ugrupowania Ryszarda Petru.

Michał Jaros nie jest może politykiem z pierwszych stron gazet, ale pełnił ważną funkcję w Platformie Obywatelskiej. W marcu tego roku został nawet szefem wrocławskim struktur partii i sekretarzem na Dolnym Śląsku. Czyli w terenie, na którym szczególnie dużo do powiedzenia ma Grzegorz Schetyna.

W mateczniku obecnego szefa PO szybko jednak doszło do buntu. Zaczęło się od radnych.

"Ryszard Petru wraz z Rafałem Dutkiewiczem wystąpili na wspólnej konferencji prasowej. Poinformowano, że wrocławscy radni PO przeszli do Nowoczesnej, a z prezydentem miasta zawarto koalicję. – Dziś grupa 6 radnych z Wrocławia dołączyła do Nowoczesnej i utworzyła klub Nowoczesnej we Wrocławiu. I tym samym zawieramy koalicję z prezydentem Rafałem Dutkiewiczem – powiedział lider Nowoczesnej".

CZYTAJ WIĘCEJ: Wrocławscy radni PO przechodzą do Nowoczesnej

Dzisiaj bojkot dotarł do Sejmu. Dziennikarka TVN24 podała, że poseł PO Michał Jaros przechodzi do .Nowoczesnej.Informacja została potwierdzona

 

Źródło: Twitter,niezalezna.pl

#Michał Jaros #Nowoczesna #Platforma Obywatelska

gb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo