Burdy Rosjan na stadionie w Marsylii. Grożą również Polakom przed meczem z Ukrainą WIDEO

Przez kilka dni trwały bójki pomiędzy kibicami z Anglii i Rosji. Niespokojnie było również podczas meczu, gdy burdy wybuchły na trybunach stadionu w Marsylii.

youtube.com/print screen
Przez kilka dni trwały bójki pomiędzy kibicami z Anglii i Rosji. Niespokojnie było również podczas meczu, gdy burdy wybuchły na trybunach stadionu w Marsylii. Szokująco brzmią jednak słowa jednego z bandytów z Rosji, który w rozmowie z angielskim dziennikarzem zapowiada prowokację przed spotkaniem Polski z Ukrainą. Ten mecz odbędzie się za dziewięć dni także na Stade Vélodrome.

O starciach w Marsylii pomiędzy Rosjanami a Anglikami już informowaliśmy, dochodziło do nich bowiem wielokrotnie.

"Na ulicach Marsylii trwa wielka bijatyka. Anglicy starli się fanami piłki nożnej z Rosji. Sobota jest trzecim dniem zamieszek z udziałem kibiców, którzy przyjechali do Francji na mistrzostwa Euro 2016."

CZYTAJ WIĘCEJ: ​Zamieszki na Euro 2016. Wielka bijatyka Anglików z Rosjanami – WIDEO

Niestety, niespokojnie było również podczas samego meczu, który rozegrany został wczoraj wieczorem na stadionie Stade Vélodrome w Marsylii. Z publikowanych w internecie zdjęć i filmików jasno wynika, że burdy wywołali Rosjanie.
Na nagraniu dokonanym przez jednego z angielskich (opublikowanym na twitterze UEFA) kibiców, widać, że w ich kierunku ich sektora lecą różne przedmioty.Do bijatyk doszło także po meczu, na ulicach miasta.Są inne szokujące informacje - reporterzy Daily Mail byli obecni w Marsylii i przygotowali duży fotoreportaż pokazujący zamieszki. W materiale jest również rozmowa z jednym z kibiców rosyjskich. To krótka wymiana zdań, ale...

Rosjanin, z którym rozmawia dziennikarz, nie ukrywa, że przyjechał z kolegami do Francji tylko po to, aby bić się! Przyznaje, że najbardziej interesowały go dwa mecze. Ten z Anglią (odbył się wczoraj), ale również pomiędzy... Polską a Ukrainą!!! Odbędzie się on 21 czerwca 2016. Na tym samym stadionie, czyli Stade Vélodrome w Marsylii.

Bandyta z Rosji zapowiada prowokacje przeciwko polskim kibicom. Wprost mówi, że wywołają bójki.


screen ze strony www.dailymail.co.uk

 


Źródło: niezalezna.pl,@UEFAEuros_2016

#Anglia #Rosja #Euro 2016

gb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo