Kobiety molestowane na festiwalu w Niemczech. Zatrzymano trzech Pakistańczyków

Około 30 kobiet było napastowanych i okradzionych podczas festiwalu w Darmstadt w środkowo-zachodnich Niemczech.

Diego Baseggio/freeimages.com
Około 30 kobiet było napastowanych i okradzionych podczas festiwalu w Darmstadt w środkowo-zachodnich Niemczech. Policja zatrzymała już trzech obywateli Pakistanu podejrzanych o ataki.

Młodzi mężczyźni o śniadej karnacji osaczali kobiety, wyzywali je, zastraszali, dotykali w intymne miejsca i okradali. Do tych bulwersujących zdarzeń doszło w miniony weekend. Policja poinformowała, że poszkodowane mają od 16 do 25 lat. Zdaniem mundurowych, ataków dokonywała grupa dziesięciu mężczyzn. Zatrzymano trzech podejrzanych. To obywatele Pakistanu. Mają od 28 do 31 lat. Jeden z nich mieszka w Niemczech od dłuższego czasu, dwóch od niedawna.

Czytaj też: Sylwester w Kolonii: imigranci próbowali zgwałcić kilkadziesiąt kobiet

Niemieckie media przypominają wydarzenia z nocy sylwestrowej w Kolonii. W trakcie zabawy na otwartym powietrzu ponad tysiąc imigrantów otoczyło kilkadziesiąt kobiet - Niemek i turystek - okradając je, napastując i próbując zgwałcić. Poszkodowanych wtedy zostało około 80 kobiet.

Po ostatnich zdarzeniach w Darmstadt w mediach pojawiły się liczne komentarze, w których internauci pytali, czy policja niczego nie nauczyła się po sylwestrowych ekscesach w Kolonii?

 

Źródło: radiozet.pl,wprost.pl,niezalezna.pl

pb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo