Pomóżmy Niemcom w obronie demokracji! Internauci: Objąć nadzorem ten kraj

  

Podczas sylwestrowej nocy w Kolonii tysiąc imigrantów otoczyło kilkadziesiąt kobiet. Okradali je, napastowali i próbowali gwałcić. Media przez kilka dni milczały, stronę w tej sprawie zajęli internauci. Na tę okazję powstał hashtag #HelpGermanyDefendDemocracy (pomóżmy Niemcom w obronie demokracji). Użytkownicy sieci przypominają, jak Niemcy witali u siebie „uchodźców”. Jednocześnie odwołują się do zainteresowania zachodnich sąsiadów stanem demokracji w Polsce i w związku z tym apelują, by UE objęła nadzorem ten kraj. „Czy nasz MSZ RP mógłby zainteresować się naszymi sąsiadami? Niemcom trzeba pomóc, bo wyraźnie sobie nie radzą” - piszą internauci.

Teren przy dworcu w Kolonii przez kilka godzin wyglądał jak strefa wojenna. Ponad tysiąc imigrantów z krajów arabskich najpierw odpaliło w tłumie fajerwerki i race, powodując popłoch, a następnie otoczyło zdezorientowane kobiety, obmacując je i kradnąc należące do nich przedmioty. Doszło też do wielu prób gwałtu.

W tym czasie w nikt o tym nie mówił. Skala tego wydarzenia była jednak tak wielka, że nie dało się sprawy zamieść pod dywan. Dodatkowo okazało się, że nie był to jednostkowy przypadek. W Hamburgu imigranci także atakowali kobiety. 

Później niemiecka telewizja ZDF przeprosiła i przyznała, że błędem był brak bieżącej relacji o tych wydarzeniach.
W mediach społecznościowych podniosła się wrzawa. Internauci szydzą jednak z Niemców. Dlaczego? Niemieccy politycy wnikliwie chcieli przyglądać się polskiej demokracji pod rządami Prawa i Sprawiedliwości.

Niemiecki komisarz Guenther Oettinger domagał się kontroli UE w Polsce.

Wiele przemawia za uruchomieniem teraz mechanizmu kontrolipraworządności i objęciem Warszawy nadzorem

– powiedział komisarz w rozmowie z gazetą "Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung".
 
Żelazna Logika przedstawiła kilka faktów. Napisali:

1. W Kolonii ok. 1000 osób nieeuropejskiego pochodzenia urządziło sobie polowanie na kilkadziesiąt kobiet. Dokonano co najmniej jednego gwałtu, prób kolejnych, oraz kilkudziesięciu rabunków.

2. W ubiegłym roku doszło do ponad ośmiuset podpaleń ośrodków dla uchodźców przez Niemców.

3. Kilka tygodni temu odwołano mecz piłkarski Niemcy-Holandia z uwagi na bardzo duże zagrożenie zamachem terrorystycznym.

4. Podczas sylwestra w Monachium policja apelowała o unikanie miejsc publicznych ze względu na duże ryzyko zamachu.

W związku z krytyczną sytuacją w Niemczech, łamaniem demokratycznych zasad i początkiem wojny domowej, my jako najbliższy sąsiad Niemiec, które zawsze były żywo zainteresowane losami naszej demokracji, powinniśmy w podzięce za lata troski wystąpić na forum europejskim o objęcie nadzorem tego kraju.

‪#‎HelpGermanyDefendDemocracy !


Na Twitterze zawrzało. Internauci wraz z hastagiem HelpGermanyDefendDemocracy najczęściej drwią ze zdziwienia Niemców ostatnimi wydarzeniami.

Jest też trochę historii...Przypominają jak witano i zapraszano imigrantów

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Udaremniono przemyt specyfików na przyrost mięśni

/ https://www.podkarpackie.kas.gov.pl/

  

Ponad 800 sztuk ampułek farmaceutycznych ze specyfikami stosowanymi m.in. do przyrostu masy mięśniowej zatrzymali na polsko-ukraińskim przejściu w Krościenku (Podkarpackie) funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej.

Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Edyta Chabowska, farmaceutyki zostały znalezione podczas rewizji samochodu osobowego, którym chciał wjechać do Polski obywatel Ukrainy. Mężczyźnie towarzyszyła Polka.

"Podczas rewizji pojazdu funkcjonariusze wykryli setki ampułek z farmaceutykami. Część ukryta była w butelce po oleju silnikowym, resztę schowano w podwójnym dnie plastikowego koszyka"

– dodała.

Łącznie funkcjonariusze znaleźli 835 szt. ampułek farmaceutyków stosowanych m.in. na przyrost masy mięśniowej.

Jak zaznaczyła Chabowska, do przemytu przyznał się kierowca, przeciwko któremu wszczęte zostało postępowanie karne skarbowe. Na poczet grożącej mężczyźnie kary, zabezpieczona została także kwota 3 tys. zł.

Rzeczniczka przypomniała, że to kolejna w tym roku próba przemytu farmaceutyków udaremniona przez funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej na Podkarpaciu. Dodała, że jedno z największych ujawnień miało miejsce na przejściu granicznym w Medyce. Wówczas w czasie rewizji autokaru funkcjonariusze udaremnili przemyt 12 tys. sztuk tabletek na potencję.

W całym 2018 r. podczas kontroli na przejściach granicznych w województwie podkarpackim funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej udaremnili przemyt 15 tys. sztuk tabletek oraz 1,5 tys. sztuk saszetek/ampułek wyrobów farmaceutycznych.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl