Kopacz daje sygnał a media powtarzają „Duda się nie przywitał”. Zobacz jak było naprawdę WIDEO

Cały dzień media prorządowe donoszą: prezydent Andrzej Duda nie przywitał się z premier Ewą Kopacz podczas uroczystości wybuchu II wojny światowej. Przeanalizowaliśmy nagranie z uroczystości.

Twitter.com
Cały dzień media prorządowe donoszą: prezydent Andrzej Duda nie przywitał się z premier Ewą Kopacz podczas uroczystości wybuchu II wojny światowej. Przeanalizowaliśmy nagranie z uroczystości. To prezydent dwukrotnie zwracał się w stronę rządową, a premier nie reagowała.
 
Sygnał do żółtych pasków na ekranach telewizyjnych dała premier mówiąc, że to nie był czas na rozmowy. - Uścisk dłoni? Nie przypominam sobie – powiedziała Kopacz.

Po przeanalizowaniu nagrania widać wyraźnie, że prezydent Duda dwukrotnie odwracał się w stronę Ewy Kopacz, aby przywitać się z szefową rządu. Ona z kolei z oddaniem uściskała ręce każdego człowieka dookoła.


fot.: print screen

Prezydent odszedł dopiero po tym jak urzędnicy otoczyli premier, odgradzając ją od niego. Nikt z otoczenia premier nie zareagował na sygnały czekającego prezydenta. Ale nawet chcąc już odejść, Andrzej Duda ukłonił się w stronę Ewy Kopacz.
 
Sam prezydent potwierdził to we wpisie na Twitterze.


fot.: print screen / Twitter.com


fot.: print screen

Również internauci i dziennikarzy skomentowali podsycany sztucznie szum... 


fot.: print screen / Twitter.com


fot.: print screen / Twitter.com


fot.: print screen / Twitter.comfot.: print screen / Twitter.com

Zobacz nagranie z uroczystości

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

oa,pk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo