Wyciekły akta z afery podsłuchowej! Wszystkie dokumenty dostępne w internecie

  

Pełna dokumentacja śledztwa w sprawie afery podsłuchowej trafiła do sieci. W aktach jest wszystko, m.in. można sobie przeczytać całe zeznanie Pawła Grasia. Są też zdjęcia restauracji, a dokładnie miejsc, w których były podsłuchy. Wszystko opublikował na swoim facebookowym profilu Zbigniew Stonoga.

Uważam, że sprawa posłuchów w kilku restauracjach na terenie Polski zostanie zamieciona pod dywan, a my zwykli zjadacze chleba będziemy dalej darli ryja na rządzących bez żadnego efektu. Jest jednak coś w naszym narodzie, że jak zobaczy to uwierzy – uwierzy w to jak to wszystko wygląda i funkcjonuje od środka, co o nas Obywatelach mówią politycy platformy i rządu” – napisał w poniedziałek na swoim facebookowym profilu Zbigniew Stonoga.

Obiecał też, że sprawa posłuchów u „Sowy i Przyjaciół” oraz w innych miejscach w Polsce ujrzy światło dzienne. „Przygotujcie się, bo akcja będzie błyskawiczna!!! Chińskie portale pełne są akt tej sprawy” – oznajmił tajemniczo.

Po kilku godzinach było już wiadomo, co Zbigniew Stonoga miał na myśli. Na jego profilu zaczęły pojawiać się setki zdjęć akt śledztwa dotyczącego afery podsłuchowej. Na razie umieścił cztery tomy akt – jest tam m.in. całe zeznanie Pawła Grasia oraz zdjęcia z wnętrz restauracji.

Jednak na tym nie koniec. Stonoga zapowiedział w opublikowanym wieczorem nagraniu, że będą kolejne tomy. – Dobry wieczór, komuniści. Witam was złodzieje z Wiejskiej. Jak tam humorki? Dobre? Bo mój jest wyśmienity. (…) Piąty i szósty tom wiecie, że dobijający – mówi z uśmiechem na nagraniu.

Akta można obejrzeć na profilu: facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

IV „Noc generała” na Rakowieckiej

/ / By Sejm RP - joanna van Fenema_12, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=79647069

  

W 38. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, noc z 12 na 13 grudnia 2019 r., w Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL przy ul. Rakowieckiej 37 w Warszawie, spotkają się internowani i więzieni m.in. w areszcie na Mokotowie byli działacze podziemnej „Solidarności”.

    – To jest ważne, tożsamościowe spotkanie dla osób, które walczyły w trudnych latach 80. o wolną Polskę. Ono integruje środowisko dawnego podziemia. Mamy czas, aby ze sobą porozmawiać i powspominać. Pokażemy tego dnia bezcenne pamiątki po najmłodszej ofierze stanu wojennego, niespełna 17- letnim Emilu Barchańskim. Jego mama Krystyna ofiarowała nam po swoim synu: biurko, szkolne zeszyty, listy, zdjęcia, wiersze, szachy czy koszulkę, w której został wyłowiony z Wisły. Mamy też radio, na którym słuchano w tym domu Radia Wolna Europa. Emilowi Barchańskiemu będzie też poświęcony koncert „Najmłodszy” w wykonaniu bardów: Pawła Piekarczyka i Leszka Czajkowskiego, który był szkolnym kolegą Emila

– podsumowuje dyrektor Pawłowicz.

O północy zostanie odprawiona również Msza św. w intencji ofiar stanu wojennego przez kapelana Muzeum ks. Tomasza Trzaskę.

Program:

12 grudnia 2019 r.  

  • Godz. 22.00 – Powitanie i koncert Leszka Czajkowskiego i Pawła Piekarczyka: „Najmłodszy - w hołdzie Emilowi Barchańskiemu”,
  • Godz. 23.00 – Otwarcie ekspozycji pamiątek po Emilu Barchańskim w zbiorach Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL,
  • 24.00 – Msza święta w intencji ofiar stanu wojennego.

Wstęp na „Noc Generała” mają na Rakowiecką tylko byłi internowani, represjonowani oraz działacze antykomunistyczni.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl