Odlot Adama Szejnfelda. „Wybrała mnie biała gołębica, aby mieć potomstwo”

Europoseł Platformy Obywatelskiej poinformował na portalach społecznościowych, że został wybrany... przez gołębicę, która chce mieć potomstwo.

Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Europoseł Platformy Obywatelskiej poinformował na portalach społecznościowych, że został wybrany... przez gołębicę, która chce mieć potomstwo. Chyba według Adama Szejnfelda to miał być dobry żart. Polityk nie pierwszy zresztą raz popisuje się swoim dwuznacznym, wątpliwym poczuciem humoru.

Zwierzęta wyczuwają dobrych ludzi. Wybrała mnie biała gołębica, aby mieć potomstwo. Oto na moim balkonie powstanie nowe życie” – napisał na Twitterze i Facebooku Szejnfeld, dołączając do wpisu zdjęcie gołębicy.W sieci natychmiast zaroiło się od wykpiwających wpis Szejnfelda komentarzy.

Adam Szejnfeld już raz wywołał swoim wpisem zniesmaczenie. W ubiegłym roku na facebookowym profilu zamieścił zdjęcie billboardu z modelką w stroju kąpielowym, a fotografię opatrzył komentarzem: „Czy mógłbyś mnie jak najszybciej położyć na tej pani?”. Po fali krytyki, z jaką spotkał się komentarz, Szejnfeld szybko go usunął.

 

Źródło: niezalezna.pl

plk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo