Pijany skarbnik PO trafił do izby wytrzeźwień. Znaleźli go pod ambasadą USA

  

Media lotem błyskawicy obiegła informacja o przewiezieniu do izby wytrzeźwień prominentnego polityka Platformy Obywatelskiej. Okazuje się, że politykiem tym jest Łukasz Pawełek, skarbnik PO, którego straż miejska zgarnęła z ulicy w okolicy ambasady USA.

Jak wynika z informacji portalu natemat.pl, funkcjonariusze Straży Miejskiej zostali wezwani w okolice ambasady USA. Znaleźli tam kompletnie pijanego mężczyznę i przewieźli go do izby wytrzeźwień.

- Około godziny 24.00 otrzymaliśmy zgłoszenie od policji z Alej Ujazdowskich. Nasz patrol przewiózł nietrzeźwego mężczyznę do Ośrodka Leczenia Osób Uzależnionych od Alkoholu na ulicy Kolskiej – relacjonuje przebieg zdarzeń Monika Niżniak, rzcznik Straży Miejskiej.

Choć Straż Miejska nie chciała podawać żadnych danych personalnych, dziennikarze szybko ustalili, że chodzi o wpływowego polityka Platformy Obywatelskiej. Idąc tym tropem reporterzy „Faktu” potwierdzili, że chodzi o skarbnika PO Łukasza Pawełka – jedną z najważniejszych osób w Zarządzie Krajowym PO.
 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,fakt.pl,natemat.pl


Wczytuję komentarze...

Zaniechaj wyjść w wyższe partie Tatr! Będzie wiać z prędkością nawet 165 km/h

/ zdjęcie ilustracyjne/ fot. Aleksander Mimier

  

Ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym wiatrem dla powiaty tatrzańskiego wydał w piątek IMGW. W Tatrach porywy wiatru osiągają prędkość do 165 km na godzinę – podał dziś dyżurny Wysokogórskiego Obserwatorium Meteorologicznego na Kasprowym Wierchu.

W Tatrach panuje zamieć, a temperatura na szczytach wynosi około siedem stopni mrozu. W Zakopanem w piątek po południu wiatr zaczął przybierać na sile. Ostrzeżenie IMGW obowiązuje do godz. 19.

Pierwszy stopień ostrzeżenia meteorologicznego oznacza, że wiatr może powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Należy się spodziewać utrudnień wynikających z prowadzenia działań w obszarze występowania zagrożenia, w tym opóźnień spowodowanych utrudnieniami w ruchu drogowym, zakłóceń w przebiegu imprez plenerowych lub możliwość ich odwołania.

Zalecana jest ostrożność, śledzenie komunikatów pogodowych i dalszego rozwoju sytuacji.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl