Coraz więcej narkotyków na Przystanku Woodstock. Wpadło już kilkadziesiąt osób

Policja, która zabezpiecza 20. edycję Przystanku Woodstock, już w pierwszym dniu imprezy znalazła narkotyki u ponad 60 osób.

lubuska.policja.gov.pl
Policja, która zabezpiecza 20. edycję Przystanku Woodstock, już w pierwszym dniu imprezy znalazła narkotyki u ponad 60 osób. Na stronie lubuskiej KWP można przeczytać, że „sytuacji takich jest nieco więcej niż w latach ubiegłych”.

To, że narkotyków jest w tym roku więcej, potwierdza również rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Jest mniejsza liczba kradzieży, natomiast jest więcej sytuacji związanych z ujawnieniem osób, które miały przy sobie narkotyki – przyznał w rozmowie z „Gazetą Lubuską” podkom. Sławomir Konieczny. Rzecznik  dodawał, że do piątku rano było 66 zgłoszeń dotyczących narkotyków.

Przed dwoma dniami informowaliśmy, że funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego, wspólnie z policjantami, zatrzymali trzy osoby jadące samochodem na Przystanek Woodstock. Po przeszukaniu pojazdu okazało się, że mężczyźni przewozili w aucie prawie pół tysiąca tabletek ecstasy, pół kilograma marihuany oraz 150 gramów amfetaminy.

Akcję przeprowadzono po tym, jak CBŚ dowiedziało się, że kilka osób zamierza pojechać do Kostrzyna i handlować tam narkotykami.

20. Przystanek Woodstock, który odbywa się w dniach 31 lipca – 2 sierpnia, zabezpiecza 1260 policjantów. Są tam funkcjonariusze nie tylko z regionu lubuskiego, ale również z Łodzi, Poznania i Wrocławia.

 

Źródło: gazetalubuska.pl,lubuska.policja.gov.pl,niezalezna.pl

plk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo