Z OSTATNIEJ CHWILI

Zmarł Mieczysław Gil, działacz Solidarności, opozycjonista prześladowany w PRL, uczestnik obrad okrągłego stołu, były poseł i senator, b. przewodniczący Obywatelskiego Klubu Parlamentarnego - IPN • • • Sejm przyjął ustawę o wydłużeniu kadencji samorządów do 30 kwietnia 2024 r.  • • •

Kurdej-Szatan ekspertem... od radzenia sobie z hejtem. Nitrasowi to pasuje. "To dla nas zaszczyt"

Barbara Kurdej-Szatan zagości na Campusie Rafała Trzaskowskiego w Olsztynie jako ekspert od... radzenia sobie z hejtem. Zdaniem Sławomira Nitrasa (tak, tego od "piłowania katolików") celebrytka "jest ofiarą zorganizowanego przez władze hejtu na ogromną skalę". Ciekawe, czy czytał jej wpis o Straży Granicznej.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. facebook.com/BarbaraKurdejSzatan

Na początku listopada 2021 roku celebrytka Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie hejterski wpis, w którym nazwała polską Straż Graniczną mordercami, oraz "maszynami bez serca, bez mózgu bez niczego". Oto jego dokładna treść:

"To jest ku**a "straż graniczna" ????? "Straż" ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!"

Po publikacji tego wpisu od Kurdej-Szatan zaczęli odwracać się kolejni pracodawcy. Nikt nie chciał być kojarzony z tak prymitywną formą ataku na służby broniące polskiej granicy.

Teraz okazuje się, że Kurdej-Szatan wystąpi na Campusie Rafała Trzaskowskiego (wiceprzewodniczącego PO) i dyskutować będzie o... radzeniu sobie z hejtem. 

- W ogóle nie widzę sensu w zapraszaniu pani Kurdej-Szatan na jakąkolwiek imprezę, a zapraszanie jej w roli ekspertki od hejtu to już naprawdę niezła prowokacja intelektualna - skomentowała w mediach społecznościowych Dominika Długosz z "Newsweeka". 

Takich głosów, nawet wśród osób z liberalno-lewicowymi poglądami jest więcej, ale politykom związanym z Rafałem Trzaskowskim najwyraźniej to nie przeszkadza. 

- Pani Kurdej-Szatan jest ofiarą zorganizowanego przez władze hejtu na ogromną skalę. To dla nas zaszczyt, że zgodziła się nas odwiedzić

- odpowiedział na krytykę poseł PO Sławomir Nitras. Ten sam, który na poprzednim Campusie Trzaskowskiego opowiadał o... piłowaniu katolików. 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Barbara Kurdej-Szatan

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo