Panika wśród rosyjskich agresorów. Boją się okrążenia przez ukraińskie wojska [NAGRANIE]

Zarząd Główny Ministerstwa Obrony Ukrainy opublikował przechwyconą rozmowę dwóch rosyjskich żołnierzy. Nie kryją oni swojego strachu przed dalszym uczestniczeniem w wywołanej przez Kreml wojnie. Okupanci obawiają się m.in., że siły ukraińskie okrążą ich oddziały i uniemożliwią ucieczkę.

Zdjęcie ilustracyjne
mil.ru

Strona ukraińska regularnie przechwytuje i następnie publikuje w sieci rozmowy, przeprowadzone przez rosyjskich agresorów. Najczęściej są to m.in. połączenia, wykonane przez rosyjskich żołnierzy do najbliższej rodziny. Agresorzy komunikują się także między sobą.

Jedną z takich rozmów opublikował w serwisie You Tube ukraiński resort obrony. Rosyjscy rozmówcy nie ukrywają, że sytuacja na froncie staje się dla nich coraz gorsza.

Wydaje się, że wkrótce nas całkowicie okrążą. Już otaczają nas ze wszystkich frontów. My idziemy do przodu, oni [Ukraińcy], okrążają nas z tyłu i z boku. Z kierunku zachodniego i wschodniego

Dalej jeden z rozmówców wskazuje, że tyły oddziałów agresora są ochraniane przez siłowców (oficerów służb bezpieczeństwa) i alkoholików.  

Nie jest dobrze

– podsumowuje jeden z rozmówców. 

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#strach #walka #najeźdźcy #front #wojna #Ukraina #Rosja

Konrad Wysocki
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo