Artur Szpilka wygrał na gali KSW 71. Teraz wyzwanie rzucił mu Marcin Najman

Artur Szpilka po raz drugi zmierzył się Siergiejem Radczenką. Tym razem polski pięściarz wystąpił w formule MMA na gali KSW 71 i pokonał Ukraińca w drugiej rundzie. Wyzwanie "Szpili" po tej walce rzucił Marcin Najman.

Artur Szpilka wygrał z Siergiejem Radczenką na KSW 71
fot. screen/KSW 71

Artur Szpilka udanie zadebiutował w formule MMA. Na gali KSW 71 wygrał w drugiej rundzie z Siergiejem Radczenką. Polak sprowadził rywala do parteru i wyraźnie dominował. Po kolejnym mocnym ciosie w głowę Ukraińca sędzia przerwał walkę.

Artur Szpilka wygrywa na KSW 71

Dla "Szpili" i Radczenki była to okazja do ponownego spotkania po kontrowersyjnej walce z marca 2020. Wówczas zmierzyli się na gali bokserskiej w Łomży, a Szpilka wygrał na punkty. Decyzja sędziów była jednak szeroko komentowana, a sam pięściarz przyznawał, że zwycięstwo nie do końca mu się wówczas należało.

Podczas sobotniego starcia na KSW 71 w Arenie Toruń nie było już żadnych wątpliwości, a wygrana Szpilki nie podlegała żadnej dyskusji. Po pojedynku głos zabrał Marcin Najman, który stwierdził, że chciałby zmierzyć się ze Szpilką w kolejnej walce. Dodał również, że czuje się faworytem takiego pojedynku.

Najman wyzwał Szpilkę do walki

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Artur Szpilka #KSW 71 #Marcin Najman

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo