​Donald Tusk boi się rozłamu w partii. UJAWNIAMY list Tuska do kolegów z PO

W trybie pilnym przewodniczący Platformy Obywatelskiej zwołał do Warszawy swoich działaczy z terenu. Portal niezalezna.pl dotarł do zaproszenia partyjnego. – Spotkanie wymuszone jest dynamiką wydarzeń partyjnych – pisze Tusk w liście.

Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska
W trybie pilnym przewodniczący Platformy Obywatelskiej zwołał do Warszawy swoich działaczy z terenu. Portal niezalezna.pl dotarł do zaproszenia partyjnego. – Spotkanie wymuszone jest dynamiką wydarzeń partyjnych – pisze Tusk w liście.

Wczoraj ujawniliśmy plan wtorkowych spotkań PO. Wczesnym popołudniem działacze spotykali się w hotelu Novotel w Warszawie z Andrzejem Wyrobcem, sekretarzem generalnym PO. Spotkanie było całkowicie zamknięte dla mediów. Portalowi niezalezna.pl udało się jednak dotrzeć do zaproszenia od Donalda Tuska dla działaczy. Każdy z polityków dostał imienny list od szefa PO.

Nasze spotkanie będzie też okazją by przekazać istotne informacje dotyczące wyborów wewnętrznych w PO oraz garść przydatnych porad dotyczących naszej obecności w Internecie – pisze przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Wybór szefa PO nastąpi już pod koniec sierpnia. Dlatego premierowi się spieszy. - Zdaję sobie sprawę, że zapraszam Cię z bardzo krótkim wyprzedzeniem i że nasze spotkanie wypada na sam środek sezonu urlopowego. Proszę jednak o Twoją wyrozumiałość. Termin wymusiła dynamika wydarzeń politycznych oraz moje inne zobowiązania – pisze w zaproszeniu Donald Tusk.

Publikujemy treść zaproszenia:

Drogi Henryku, chciałbym Cię zaprosić do Warszawy na wspólne spotkanie, poświęcone wyborom wewnętrznym w Platformie Obywatelskiej. Razem moglibyśmy też przedyskutować tematy, które poruszają opinię publiczną. Jestem ciekaw Twoich opinii, sam chcę przedstawić moje.
 
Zapraszam Cię do Warszawy, we wtorek 23 lipca na godzinę 15:30
 
Nasze spotkanie będzie też okazją by przekazać istotne informacje dotyczące wyborów wewnętrznych w PO oraz garść przydatnych porad dotyczących naszej obecności w Internecie.

Program naszego spotkania znajdziesz poniżej. Zdaję sobie sprawę, że zapraszam Cię z bardzo krótkim wyprzedzeniem i że nasze spotkanie wypada na sam środek sezonu urlopowego. Proszę jednak o Twoją wyrozumiałość. Termin wymusiła dynamika wydarzeń politycznych oraz moje inne zobowiązania

Z góry cieszę się na spotkanie z Tobą i szczerą dyskusję.

Do zobaczenia w Warszawie!
Donald Tusk 

 

Źródło: niezalezna.pl

pk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo