Gdzie ten Tusk, który porywa tłumy? Reakcje ludzi za jego plecami już stały się hitem internetu

Dzisiejsze przemówienie Donalda Tuska w Gdańsku wzbudziło wiele emocji: jedni ekscytowali się nim, inni... wręcz przeciwnie. Na najbardziej znudzonych wyglądali ci, którzy stali tuż za liderem Platformy Obywatelskiej. Pojawiło się ziewanie, a jeden z chłopców w pewnym momencie został nawet wyprowadzony ze sceny.

Nie wszystkim przypadło do gustu przemówienie Tuska
Facebook @Platforma Obywatelska

Donald Tusk wystąpił dziś na wiecu na Długim Targu w Gdańsku. Rządzące Polską od sześciu lat Prawo i Sprawiedliwość krytykował praktycznie za wszystko. Odniósł się też do Kościoła Katolickiego. Nie mówił przy tym o żadnych konkretnych propozycjach Platformy Obywatelskiej.

Wystąpienie Tuska wzbudziło mieszane emocje. Z jednej strony wśród zwolenników PO zapanowała ekscytacja. "Opozycja ma lidera. Zaczęła się inna gra" - pisał na Twitterze Tomasz Lis z Newsweeka. Ale są też tacy, którzy uważają, że przemowa Tuska nie wniosła nic, poza "anty-PiS-em". 

Jednak najlepszą recenzją tego, co działo się w Gdańsku, niech będzie reakcja ludzi, którzy stali z Tuskiem na scenie. Pojawiło się... ziewanie.

U jednego z chłopców znudzenie było na tyle mocne, że pojawiła się pani, która sprowadziła go ze sceny. Młodzieniec nie dotrwał do końca wystąpienia Donalda Tuska.

Czy to właśnie jest ten lider, który porwie tłumy?

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Donald Tusk #Platforma Obywatelska

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo