Onuce bredzą o zwierzętach

  

Generalnie ruskie onuce, jak ruscy komuniści, kłamią zawsze, bo są ruskie.

Niemniej warto wymienić ich główne kłamstwa w sprawie „piątki dla zwierząt”:

1) PiS wprowadza ją pod naciskiem lewactwa. Otóż wśród licznych nacisków lewactwa na rząd nacisk obrońców zwierząt jest anemiczny. A poglądy Jarosława Kaczyńskiego w tej kwestii są znane od zawsze. I ani nie są lewackie, ani nie wynikają z nacisków.

2) W zachodnich społeczeństwach nie ceni się dzieci, za to broni zwierząt, i my ku temu zmierzamy. Brednia, PiS zrobił dla dowartościowania rodzin i dzieci wiele, co nie wyklucza tego, by zrobić coś dobrego w sprawie mniejszej wagi – losu zwierząt.

3) Tylko lewaki ograniczają przemysł futrzarski. No nie, większość krajów w Europie, która to zrobiła, kojarzy się mniej lewacko od (smutnej) europejskiej średniej, np.: Węgry, Włochy, Szwajcaria, Chorwacja, Serbia.

4) Konserwatysta nie poprawia losu zwierząt. Nie, konserwatysta tylko nie myli zwierząt z ludźmi, jak robią to lewacy. Według katechizmu i nauczania Jana Pawła II czy miłośnika kotów Benedykta XVI człowiek czyni sobie ziemię poddaną, ale jako „rozumny i szlachetny pan i stróż, a nie jako bezwzględny eksploatator”.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts