"Duda to prezydent ludzkiej biomasy, zamieszkującej zachodnie tereny Azji". Wątły znów przekracza granicę

„To jest naprawdę właściwy głąb na właściwym miejscu: prezydent ludzkiej biomasy, zamieszkującej zachodnie tereny Azji” - tymi słowami Andrzeja Dudę określił szef Halo.Radio Jakub Wątły. Wyraz pogardy wytknął mu warszawski aktywista Jan Śpiewak. Doszło między nimi do ostrej wymiany zdań.

Jakub Wątły, / youtube.com/printscreen

Zaglądając na profile Jakuba Wątłego w mediach społecznościowych, spotka się niewybredne wpisy, uderzające w obóz Zjednoczonej Prawicy oraz -w ostatnim czasie- szkalujące prezydenta Andrzeja Dudę oraz jego wyborców.

Gdy PKW podało kompletne wyniki wyborów prezydenckich, hamulce puściły. Jeden z ostatnich wpisów nosi znamiona przestępstwa.

„To jest naprawdę właściwy głąb na właściwym miejscu: prezydent ludzkiej biomasy, zamieszkującej zachodnie tereny Azji”

- czytamy we wpisie.

Poniżej znalazła się grafika ukazująca poparcie dla obu kandydatów w II turze wyborów prezydenckich, z podziałem na wykształcenie. Jak wynika z zestawienia, Andrzej Duda zwyciężył w grupie z wykształceniem podstawowym, zawodowym oraz średnim. 65 proc. wyborców z wykształceniem wyższym oddało głos na Rafała Trzaskowskiego.

Do wpisu ustosunkował się warszawski aktywista lewicowy Jan Śpiewak. „Czysty rasizm w wykonaniu „obrońców demokracji”” - pisze.

„Odszedłem przed wyborami z radia po linczu, który urządzono mi na antenie za to, że zostałem ułaskawiony przez Prezydenta. Jak widać była to dobra decyzja”

- czytamy dalej.

 

 

Źródło: niezalezna.pl, Facebook, Twitter

#mowa nienawiści #ludzka biomasa #Jan Śpiewak #Jakub Wątły

am
Wczytuję komentarze...



Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo