Kampania wyborcza Prezydenta jest już inspiracją dla ludzi robiących makiety. #PADnaPeronie. To jednak nie buduje powagi urzędu. W maju czas na #Prawdziwa Prezydent #Kidawa2020

- napisał na Twitterze... Sławomir Neumann.

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, polityk znany ze szczerości zapisanej na taśmach, zaznaczył strzałką figurkę człowieka przy biurku siedzącego na peronie.

Internauci zauważyli jednak, że co jak co, ale zabawy makietami, na pewno nie można nazwać "budowaniem powagi urzędu". Jak przy większości tego typu "wrzutek" opozycji, przypomniane zostały też ostatnie gafy Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, np. o tym, że "osiągnie niskie standardy europejskie".

Przypomniano także, że to rządy PO-PSL doprowadziły kolej do ruiny. "Adam, widzisz i tak to jest. PAD jeździ na zrujnowane przez was stacje a Kidawa z szczerzy zęby nad makietą" - napisał jeden z internautów. Użytkowniczka AduśKa dodała też zdjęcia dworca PKP w Lubinie za czasów rządów PO i obecnie. Różnicę widać gołym okiem. Padła także propozycja utworzenia makiety z Małgorzatą Kidawą-Błońską, gdzie za tło służyć miałby... cyrk.