Żenada! Kodziarze obrażają prezydenta a Kidawa-Błońska im za to dziękuje

"Oszust", "zdrajca" czy "będziesz siedział" - takie okrzyki wznosiła niezbyt liczna grupa przedstawicieli Komitetu Obrony Demokracji podczas przemówienia prezydenta Andrzeja Dudy w Pucku. Po wszystkim zebrali gratulacje od... uśmiechniętej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Małgorzata Kidawa-Błońska
twitter.com / @HornedDuckie

- Powrót Polski nad morze należał do najważniejszych wydarzeń, które Polskę ukształtowały i budowały naszą historię - mówił dziś prezydent Andrzej Duda w Pucku (woj. pomorskie) podczas uroczystości z okazji 100. rocznicy zaślubin Polski z morzem.

Podczas wystąpienia prezydent zwrócił uwagę, że "to dzień zupełnie wyjątkowy, takich zaledwie kilka mamy w tym okresie, kiedy obchodzimy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości".

Wśród tłumu, który wybrał się na spotkanie z prezydentem pojawili się także przedstawiciele Komitetu Obrony Demokracji. Nie umiejąc uszanować ani powagi sytuacji, ani stanowiska głowy państwa, postanowili skierować w stronę Andrzeja Dudy obraźliwe hasła, takie jak "oszust", "zdrajca", czy "będziesz siedział". Fragment ich "występu" słychać na początku poniższego filmu:

 

Skandal miał ciąg dalszy. Po zakończeniu oficjalnych uroczystości do grupy podeszła kandydatka na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska (Platforma Obywatelska). Na filmie słychać jak grupa dopytuje się jej, czy na pewno było ich słychać, tymczasem uśmiechnięta Kidawa Błońska im gratuluje.

To trzeba zobaczyć: 

 

 

 

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

#KOD #Małgorzata Kidawa-Błońska #Puck – zaślubiny Polski z morzem #Puck #Andrzej Duda #kodziarze #Wstyd

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo