NOWE FAKTY! Co Grodzki zrobił z 3 tys. zł od bliskich pacjenta?! Operacji nie było, mężczyzna zmarł

Tomasz Grodzki, / Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

  

"Prof. Tomasz Grodzki wziął 3000 złotych, ale po dwóch dniach zadzwonił i powiedział, że nie udało mu się uratować teścia, bo trupa mu przywieźliśmy" - opowiadają bliscy pacjenta, który zmarł przed operacją. Wobec marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego padają coraz cięższe oskarżenia od krewnych jego byłych pacjentów. Historia, która dzisiaj wyszła na jaw jest szczególnie bulwersująca.

Kilka dni temu "Gazeta Polska Codziennie" ujawniła relację kolejnej osoby, która zdecydowała się opowiedzieć o przekazywaniu pieniędzy prof. Grodzkiemu w związku z operacją w szpitalu Szczecin Zdunowo.

Podobne informacje pojawiły się wcześniej. Grodzki wszystkiemu zaprzecza.

Dziś Radio Szczecin opublikowało nagrania rozmowy z kolejnymi osobami ujawniający bulwersujące fakty. Twierdzą, że przekazały 3 tysięcy złotych na operację ojca. Zabieg jednak nigdy się nie odbył, bo pacjent zmarł. Portal Niezalezna.pl dotarł do innych szczegółów skandalu.

Córka zmarłego, pani Elżbieta opowiada, że w szpitalu przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie usłyszała, że ojca może uratować prof. Tomasz Grodzki, ale trzeba go przenieść do szpitala Szczecin – Zdunowo. Jednocześnie miała usłyszeć, że będzie trzeba zapłacić za operację.

Jak utrzymują rozmówcy Radia Szczecin cała rodzina złożyła się i przekazała prof. Grodzkiemu 3 tysiące złotych.

"Prof Tomasz Grodzki wziął 3000 złotych, ale po dwóch dniach zadzwonił i powiedział, że nie udało mu się uratować teścia, bo trupa mu przywieźliśmy"

- powiedział zięć zmarłego pan Michał. Dodał, że w rozmowie telefonicznej Grodzki miał zapytać, czy pieniądze może przekazać na fundację, ale jak przyznaje - żadnego pokwitowania nie otrzymał nikt z rodziny.

Drugi zięć zmarłego, pan Andrzej powiedział, że nigdy nie zapomni tego, jak jego rodzina została potraktowana przez prof. Grodzkiego.


Na początku grudnia prokuratura Regionalna w Szczecinie wszczęła śledztwo w sprawie nieprawidłowości w szpitalu Szczecin – Zdunowo. Obejmuje ono okres, kiedy dyrektorem i ordynatorem placówki był prof. Tomasz Grodzki.

Córka zmarłego, pani Elżbieta opowiada, że w szpitalu przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie usłyszała, że ojca może uratować prof. Tomasz Grodzki ale trzeba go przenieść do szpitala Szczecin – Zdunowo
Playlista Pokaż/ukryj listę odtwarzania
  • Córka zmarłego, pani Elżbieta opowiada, że w szpitalu przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie usłyszała, że ojca może uratować prof. Tomasz Grodzki ale trzeba go przenieść do szpitala Szczecin – Zdunowo
  • Jak utrzymują rozmówcy Radia Szczecin cała rodzina złożyła się i przekazała prof. Grodzkiemu 3 tysiące złotych
  • Drugi zięć zmarłego, pan Andrzej powiedział, że nigdy nie zapomni tego, jak jego rodzina została potraktowana przez prof. Grodzkiego.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Radio Szczecin, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Przybywa zakażonych na Węgrzech. Odnotowano również rekordową dobową liczbę zgonów

/ pixabay.com/RGY23

  

Liczba osób, u których stwierdzono zakażenie koronawirusem, wzrosła na Węgrzech do 817, zaś 47 chorych zmarło – poinformowano dzisiaj na rządowej stronie internetowej poświęconej epidemii.

W ciągu ostatniej doby zmarło dziewięć osób i stwierdzono 73 nowe przypadki zakażeń. Są to najwyższe liczby dzienne od 4 marca, kiedy w kraju wykryto dwa pierwsze zakażenia.

Do tej pory 71 osób uznano za wyleczone. Na domowej kwarantannie przebywa prawie 15 tys. osób. Pobrano dotąd 23 746 próbek do testów.

Władze apelują do ludności, a w szczególności do mieszkańców Budapesztu, o przestrzeganie przepisów związanych z epidemią. Właśnie w stolicy oraz w okolicznym komitacie (województwie) peszteńskim stwierdzono dotąd najwięcej przypadków zakażeń – odpowiednio 345 i 153.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts