Członek Klubu "GP" w Węgrowie zdemaskował Arłukowicza. I kto się teraz śmieje?

/ Maciej Luczniewski/Gazeta Polska

  

Członek klubu "Gazety Polskiej" w Węgrowie Tomasz Staręga, którego Arłukowicz pomylił z innym mężczyzną, a ten stał się bohaterem słynnego już filmiku, zdradził portalowi Niezależna.pl, jak i dlaczego przebiegała "akcja PO". Teraz w sieci pojawiają się coraz to nowe komentarze odnośnie tak kuriozalnej pomyłki polityka PO. "Ale wtopa ! PO się POgrąża z każdym dniem", "Miasto się zgadza, płeć też. Części różniących szczegółów nie zauważyli", "Naprawdę udany start akcji" - to tylko niektóre z nich. A my zadajemy pytanie, czy PO zamierzała też atakować w podobny sposób innych klubowiczów "Gazety Polskiej".

W miniony piątek pod jednym ze sklepów Bartosz Arłukowicz, który w sztabie PO odpowiada za kontakty bezpośrednie z wyborcami, i jego koleżanki oraz koledzy ze sztabu - w tym znana z deklarowanej "wrażliwości społecznej" Barbara Nowacka - zaczepili starszego mężczyznę. I postanowili z niego zadrwić.

Polityk PO najpierw podał mężczyźnie dłoń, a następnie wypalił: "Mówią, że jest Pan najsłynniejszym wsparciem PiS-u w Węgrowie". A następnie zaczęli się śmiać - a raczej rechotać - ze skonfundowanego człowieka, który powiedział tylko: "Niech mnie Pan nie denerwuje" i odszedł. 

Portal Niezależna.pl dotarł do właściciela kiosku. To o tym mężczyźnie Arłukowicz mówił, że jest najsłynniejszym wsparciem PiS-u w Węgrowie.

Chodzi o Tomasza Staręgę, członka Klubu "Gazety Polskiej" w Węgrowie, który zdradził nam, o co tak naprawdę chodziło PO.

Działaczka PO z Węgrowa Barbara Domańska specjalnie nasłała Arłukowicza na mnie. Jako sympatyka wspierającego PiS chciała mnie ośmieszyć. Ale trafili na przypadkowego człowieka wychodzącego z mojego kiosku. To jest typowe podejście ludzi z Platformy - aby kogoś ośmieszyć, a za chwilę się zapytać, czy będziesz na niego głosował

- mówi.

Ta kuriozalna pomyłka polityków PO stała się hitem sieci. W internecie nie milkną komentarze, których autorzy nie pozostawiają suchej nitki na członkach partii Schetyny.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Dwaj aktorzy zginęli na planie serialu

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Dwaj aktorzy ponieśli śmierć, biorąc udział w zdjęciach do serialu meksykańskiej stacji Televisa pt. "Bez strachu przed prawdą" ("Sin Miedo a la Verdad"). Do tragedii doszło w czwartek, gdy pokonywali wysoko zawieszony most.

Obaj aktorzy, Jorge Navarro Sanchez i Luis Gerardo Rivera, znani byli w Ameryce Łacińskiej głównie z seriali telewizyjnych.

Rivera, aktor teatralny, grał m.in. w głośnych serialach "Pan niebios", "Błękitny demon" i "Paramedycy". Navarro Sanchez zaś znany był m.in. z popularnego filmu "Róża z Guadalupe".

W czasie kręcenia jednej ze scen filmu o piratach komputerowych w górach, na wschód od stolicy Meksyku, w miejscowości Agricola Oriental, obaj aktorzy runęli w przepaść podczas sceny na wiszącym moście

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts