Sędzia Judasz cenzuruje dziennikarkę! Zobacz szokujący film z sądów na prowincji [FILM]

zdjęcie ilustracyjne / kadr z programu "Wywiad z chuliganem" Piotra Lisiewicza

  

UJAWNIAMY wstrząsające filmy pokazujące działanie sądów z dala od stolicy! - Protokół sprawy diametralnie różni się od tego, co było w zapisie audio i wideo – protestuje przed sądem obwiniony. Dlatego na sali pojawia się Ola Madej, która pokazuje patologie w sądach, do których nie docierają media z Warszawy. Ale jej kamera zostaje z niej usunięta. Sędzia Bartosz Zbytniewski-Judasz stwierdza, że choć ma zgodę na nagrywanie, to… sala jest na to za mała. Dziennikarka prosi o przytoczenie treści artykułu, na podstawie którego sędzia uniemożliwia jej pracę. - Musi pani iść do biblioteki sądowej – odpowiada arogancko sędzia.

Filmy nagrane przez Olę Madej, które pokazane zostały w „Wywiadzie z chuliganem” Piotra Lisiewicza, robią ogromne wrażenie. W Warszawie, pod bokiem mediów, sytuacja w której prezes sądu zabrania na stałe (!) nagrywania na terenie całego sądu, wydaje się absolutnie niemożliwa. Ale już w sądzie w Gryficach tak właśnie się stało.

Sędzia z Koszalina krzyczący na podsądnego i szyderczo życzący szczęśliwego Nowe Roku, pani sędzia z Gryfic na wysokim obcasie strofująca na sądowych korytarzach dziennikarzy – te scenki robią wrażenie. A po wyjeździe z Gryfic samochód dziennikarki zatrzymuje do kontroli policja, która nawet nie udaje, że jest tu przypadkowo.

Zobacz FILMY pokazujące całą prawdę „najwspanialszej kaście” na prowincji i rozmowę z ich Autorką:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Telewizja Republika, Radio Poznań

Tagi

Wczytuję komentarze...

Gruzja: nie chcą rosyjskiego deputowanego. Szturmują parlament

/ laila

  

Blisko 10 tys. protestujących szturmuje budynek parlamentu Gruzji w Tbilisi - pisze agencja AFP. Demonstranci oburzają się obecnością w parlamencie rosyjskiego deputowanego i domagają się dymisji m.in. przewodniczącego parlamentu Irakliego Kobachidze.

Według AFP niektórym protestującym udało się wedrzeć do budynku parlamentu; z kolei agencja AP pisze, że policja odparła szturm.

Demonstrację wywołało wystąpienie deputowanego do rosyjskiej Dumy Siergieja Gawriłowa, który w gruzińskim parlamencie przemawiał z miejsca przewodniczącego. Rosjanin przebywa w Gruzji przy okazji międzynarodowego spotkania parlamentarzystów z państw prawosławnych.

AP podkreśla, że Gawriłow w przeszłości wyrażał poparcie dla niepodległości separatystycznego gruzińskiego regionu Abchazji. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl