Cierpliwość lidera zespołu Bayer Full do PSL jest już praktycznie na wyczerpaniu. Sławomir Świerzyński nieprzerwanie od 1995 roku angażował się w politykę prowadzoną przez "ludowców", ale czarę goryczy przelało przystąpienie do Koalicji Europejskiej z ugrupowaniami lewicowymi.

Ależ dostało się PSL-owi! Lider Bayer Full mówi wprost: „Koalicja Europejska to Targowica”


Ależ dostało się PSL-owi! Lider Bayer Full mówi wprost: „Koalicja Europejska to Targowica”

Lider zespołu Bayer Full goszcząc w Polsat News pytany był o podpisaną przez Rafała Trzaskowskiego kartę LGBT+.

– Prezydent Warszawy zaczyna wprowadzać genderową zabawę do przedszkoli i szkół i uważa, że będzie pięknie. No nie będzie pięknie, bo jak się ojcowie obudzą, to taka mowa nienawiści, jaką mieliśmy w Gdańsku, może się powtórzyć

– powiedział Sławomir Świerzyński.

Artysta wyznał kiedyś w programie „Skandaliści”, że gdy był dzieckiem, na koloniach padł ofiarą molestowania. Ocenił, że został skrzywdzony przez „zły dotyk” i to sprawiło, że stał się wrogiem homoseksualizmu.

Muzyk był pytany o osoby, które go skrzywdziły.

„Dwie osoby z kręgu Platformy Obywatelskiej. Ja nie będę wystawiał tych osób na świecznik, bo ja nie chcę tym ludziom zrobić krzywdy”

– powiedział.

Lider zespołu Bayer Full proszony był o sprecyzowanie, czy chodzi o polityków Platformy Obywatelskiej. Zaznaczył, że widział te osoby „w kręgu spotkań PO”. Ocenił, że obecnie nie są politykami partii, według jego wiedzy „nie byli politykami PO”, „ale zawsze byli blisko”.

To są starsi panowie

– dodał.