Jaki jest Stefan Niesiołowski? "Nieakceptowalny arogant" - mówi o nim jeden z parlamentarzystów!

Stefan Niesiołowski / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Stefan Niesiołowski ma dość oryginalny styl bycia. Krytykuje wszystko i wszystkich dookoła, nie patrząc na siebie. W kontekście ostatnich wydarzeń, to dość osobliwe zjawisko. Jak wieloletniego posła widzą inni parlamentarzyści? Dziś jeden z nich został o to zapytany. Marek Jakubiak nie ma o tym polityku dobrego zdania. Mówi o nim - "nieakceptowalny arogant".

"Nie jestem zwolennikiem pana Niesiołowskiego z różnych przyczyn. Również z takiej, że jest nieakceptowalnym arogantem. Zwyczajnie. Człowiekiem który uważa że zjadł wszystkie w zasadzie rozumy, wszyscy są głupkami, tylko on jest najmądrzejszy. Dokładnie tak to widzę, jeżeli chodzi o pana Niesiołowskiego "

– stwierdził Marek Jakubiak w rozmowie z Jackiem Prusinowskim w Radiu Plus.

Poseł Jakubiak podkreślił jednak, że jest za wcześnie na wydawanie wyroków.

"Natomiast jestem bardzo daleki od tego, żeby wydawać wyroki, bo nie jestem sędzią. Jeżeli prokuratura, CBA ma od wielu lat jakieś dowody w sprawie korupcji Niesiołowskiego, należy postawić mu zarzuty, skierować sprawę do sądu i oskarżyć go. To, że tam mu płacono w specyficzny sposób, to fakt. Dzisiaj wiemy, że to fakt. Natomiast czy to niezgodne z prawem, to już mamy polemikę. Natomiast jeżeli płacono tym za jego usługi z kolei dla innych osób, to jest to już korupcja. Myślę, że tutaj CBA powinno absolutnie podjąć kroki, jeżeli to ma miejsce"

- dodał.

Przypomnijmy - afera z posłem Niesiołowskim w roli głównej wybuchła w ubiegłym tygodniu. W związku ze sprawą zostali zatrzymani przedsiębiorcy Bogdan W., Wojciech K. i Krzysztof K., którym prokuratura postawiła zarzuty o charakterze korupcyjnym i dotyczące stręczycielstwa.

Niesiołowski zapewnił w rozmowie z dziennikarzami, że żadnych łapówek nie brał. Oświadczył też, że nie zna zatrzymanych przez CBA biznesmenów. Jednak według prokuratury dowody świadczą, że Stefan Niesiołowski w związku ze sprawowaną funkcją posła w okresie od stycznia 2013 r. do końca 2015 r. wielokrotnie przyjmował korzyści osobiste w postaci usług seksualnych w zamian za działania na rzecz spółek należących do zaprzyjaźnionych z nim biznesmenów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Radio Plus, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Tych islamistów skazano na śmierć

/ marseleilia

  

Sąd w Bagdadzie skazał na karę śmierci trzech obywateli Francji, którzy przyłączyli się do działającej w Iraku i Syrii ekstremistycznej organizacji zbrojnej Państwo Islamskie - poinformował rzecznik irackiego wymiaru sprawiedliwości.

Wyrok nie jest prawomocny. Według rzecznika, który rozmawiał z korespondentami agencji prasowych na zasadzie nieujawniania jego tożsamości, skazani znajdowali się w grupie 13 francuskich obywateli, przekazanych Irakowi w styczniu przez sprzymierzone z USA Syryjskie Siły Demokratyczne.

Podczas wizyty w Paryżu w lutym prezydent Iraku Barham Salih oświadczył, że wszystkich 13 Francuzów będzie sądzonych zgodnie z prawem irackim. Na razie nie jest jasne, jak na niedzielny wyrok zareaguje Francja, która zniosła u siebie karę śmierci blisko 40 lat temu. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl