Znany dziennikarz ujawnia! 80 tys. Polaków zarabia na zleconym przez Kreml trollowaniu

Radosław Kietliński, dziennikarz specjalizujący się w informacjach dotyczących Rosji, ujawnił, że rosyjska strona internetowa Polit.ru jest w posiadaniu dokładnych danych polskich obywateli zarabiających na zleconym przez Kreml trollowaniu. Lista, jak twierdzi dziennikarz, ma zostać upubliczniona w ciągu najbliższych dni.

zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com/tookapic

Z informacji Radosława Kietlińskiego wynika, że już niebawem możemy mieć do czynienia z niemałym skandalem. Okazuje się bowiem, że Kreml zleca trollowanie Polakom, chcącym w ten sposób zarabiać na życie. 

Ich liczba jest zatrważająca. Chodzi bowiem aż o... 80 tysięcy polskich obywateli!

Posiadaczem dokładnych danych tych osób jest rosyjska strona internetowa Polit.ru, a sama lista, jak twierdzi dziennikarz, ma zostać upubliczniona w ciągu najbliższych dni.

facebook.com/Radosław Kietliński


Radosław Kietliński otrzymywał wyróżnienia Nagrody im. Kazimierza Dziewanowskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich: 2003 za film dokumentalny „Śmierć na Dubrowce” w Polsat, w 2012 wraz z Agatą Kaźmierską za publikacje o problemach i wydarzeniach na świecie jako autorzy reportażu telewizyjnego pt. „Afganistan w głowie” w Polsat News z 12 listopada 2011. Za film dokumentalny „Talibowie - druga strona wojny”, zrealizowany wraz z Agatą Kazimierską, nagrodę Grand Press w kategorii reportaż telewizyjny.

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Rosja #Kreml #trollowanie #trolle #zlecenia #Polacy #polit.ru

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo