Wałęsa będzie teraz jasnowidzem? Miał wizję! „UNIA rozerwie się” - wieszczy

Lech Wałęsa / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

On tak na serio? Wszystko wskazuje na to, że tak. Na swoim facebookowym profilu Lech Wałęsa postanowił podzielić się ze swoimi czytelnikami i sympatykami najnowszym proroctwem. Były prezydent przekonuje, że Unię Europejską czeka... „rozerwanie”. Jak na mędrca przystało, Wałęsa szybko ustalił winnego. Są to... technologie.

Czytając jeden z najnowszych wpisów Wałęsy długo nie mogliśmy uwierzyć, że on tak na serio. Niestety wszystko wskazuje na to, że były prezydent, który zdążył już zasłynąć ze swoich zadziwiających publikacji w mediach społecznościowych tym razem przebił wszystkie swoje wybryki razem wzięte.

Wałęsa odkrył w sobie... jasnowidza. Poniżej jego proroctwo (pisownia w całości oryginalna):

„Nawet nawiedzeni jasnowidze ogłaszają ,
że UNIA rozerwie się ..
 
Ja nie nawiedzony ogłaszam, że ze względu na rozwój technologiczny który nastąpił od wynalezienia roweru , co zmusiło wtedy naszych dziadków z osad i osiedli zorganizować się się w kraje , Państwa . Ten model wytrzymał do końca 20 wieku .
 W tym czasie ,zbudowaliśmy technologie nie mieszczącą się w tym zorganizowaniu i musimy powiększyć zorganizowanie .
 Konieczne powiększenie wymaga biur i organizacji by tego dokonać . Biura jak UNIA czy podobne .
 Jeśli ktoś rozbije ten pomysł ,nabijemy sobie niepotrzebnie guzów i tak do tego pomysłu musimy powrócić .”

- czytamy we wpisie Lecha Wałęsy.

Cóż trzeba przyznać, że w świetle powyżej przedstawionych faktów, powiedzenie o tym, że "są rzeczy, o których nie śniło się filozofom", nie traci nic na swojej aktualności...

Na dowód zamieszczamy oryginalny wpis prosto z Facebooka Lecha Wałęsy:
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Facebook

Tagi

Wczytuję komentarze...

Holendrzy już wybrali posłów do PE

  

Według sondażu exit poll holenderska Partia Pracy zdobyła najwięcej głosów w wyborach europejskich. Konserwatywna Partia Ludowa na rzecz Wolności i Demokracji (VVD) premiera Marka Rutte znalazła się na drugim miejscu.

Reuters podkreśla, że wygrana Partii Pracy w dzisiejszym głosowaniu to „zaskakujący rezultat”, który podbudowuje wiceszefa Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa, wiodącego kandydata tej siły politycznej.

Agencja odnotowuje, że Rutte bez trudu uporał się z wyzwaniem ze strony antyunijnego i populistycznego Forum Demokratycznego (FvD) Thierry'ego Baudeta. W marcu br. w wyborach prowincjonalnych partia Baudeta wyprzedziła rządzącą VVD.

Z sondażu exit poll przeprowadzonego przez Ipsos wynika, że Partia Pracy zdobyła 5 z 26 mandatów w PE przypadających Holandii, VVD - 4, Apel Chrześcijańsko-Demokratyczny (CDA) - 4, FvD - 3, a antyislamska Partia na rzecz Wolności (PVV) Geerta Wildersa - 1.

Wyniki oficjalne zostaną podane dopiero w niedzielę, po zakończeniu wyborów we wszystkich państwach Unii Europejskiej.

W 17-milionowej Holandii uprawnionych do głosowania jest 13 mln ludzi. W wyborach do PE w 2014 r. frekwencja wynosiła ok. 37 proc.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl