Wałęsa będzie teraz jasnowidzem? Miał wizję! „UNIA rozerwie się” - wieszczy

Lech Wałęsa / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

On tak na serio? Wszystko wskazuje na to, że tak. Na swoim facebookowym profilu Lech Wałęsa postanowił podzielić się ze swoimi czytelnikami i sympatykami najnowszym proroctwem. Były prezydent przekonuje, że Unię Europejską czeka... „rozerwanie”. Jak na mędrca przystało, Wałęsa szybko ustalił winnego. Są to... technologie.

Czytając jeden z najnowszych wpisów Wałęsy długo nie mogliśmy uwierzyć, że on tak na serio. Niestety wszystko wskazuje na to, że były prezydent, który zdążył już zasłynąć ze swoich zadziwiających publikacji w mediach społecznościowych tym razem przebił wszystkie swoje wybryki razem wzięte.

Wałęsa odkrył w sobie... jasnowidza. Poniżej jego proroctwo (pisownia w całości oryginalna):

„Nawet nawiedzeni jasnowidze ogłaszają ,
że UNIA rozerwie się ..
 
Ja nie nawiedzony ogłaszam, że ze względu na rozwój technologiczny który nastąpił od wynalezienia roweru , co zmusiło wtedy naszych dziadków z osad i osiedli zorganizować się się w kraje , Państwa . Ten model wytrzymał do końca 20 wieku .
 W tym czasie ,zbudowaliśmy technologie nie mieszczącą się w tym zorganizowaniu i musimy powiększyć zorganizowanie .
 Konieczne powiększenie wymaga biur i organizacji by tego dokonać . Biura jak UNIA czy podobne .
 Jeśli ktoś rozbije ten pomysł ,nabijemy sobie niepotrzebnie guzów i tak do tego pomysłu musimy powrócić .”

- czytamy we wpisie Lecha Wałęsy.

Cóż trzeba przyznać, że w świetle powyżej przedstawionych faktów, powiedzenie o tym, że "są rzeczy, o których nie śniło się filozofom", nie traci nic na swojej aktualności...

Na dowód zamieszczamy oryginalny wpis prosto z Facebooka Lecha Wałęsy:
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Facebook

Tagi

Wczytuję komentarze...

Biały Dom twardo odpowiada Turcji

/ Pexels

  

Biały Dom wydał komunikat, w którym oznajmił, że Turcja nie może kupić amerykańskich samolotów F-35, jeśli wybrała rosyjski system S-400. Prezydent Recep Tayyip Erdogan zapowiedział, że rosyjski system obrony powietrznej będzie wdrożony w 2020 roku.

"F-35 nie mogą współistnieć z rosyjską platformą zbierającą dane wywiadowcze, która zostanie wykorzystana, aby zbadać nasze zaawansowane zdolności (bojowe)" - głosi komunikat Białego Domu.

We wtorek desygnowany na szefa Pentagonu Mark Esper powiedział na przesłuchaniu w komisji sił zbrojnych Senatu USA, że Ankara nie może w tej sytuacji otrzymać amerykańskich samolotów F-35. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl