Drogowe „wyczyny” posła Nitrasa. „Kobieta wystraszyła się i zamknęła w pojeździe”

Sławomir Nitras / Maciej Łuczniewski/Gazeta Polska

  

Poseł Platformy Obywatelskiej, kandydat na prezydenta Szczecina Sławomir Nitras jest „bohaterem” kolejnej afery, sprawa trafiła na policję. Polityk miał jechać pod prąd i zaparkować na przystanku autobusowym – podaje Radio Szczecin. – W konsekwencji doszło do kolizji z autobusem – mówi prezes Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego Dąbie.

Chyba nie tak miała wyglądać kampania wyborcza Sławomira Nitrasa w Szczecinie. Radio Szczecin informuje o sytuacji, jaka miała miejsce 8 lipca przy dworcu kolejowym. Poseł Platformy Obywatelskiej „przyjechał z rodziną swoim Audi A6 na dworzec kolejowy. Zaparkował w miejscu przeznaczonym dla autobusów na ulicy Owocowej, tuż przy wejściu” – informuje radioszczecin.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nitras ledwo rozpoczął kampanię i już coś poszło nie tak. Usuwają jego nielegalne plakaty!

Awantura zaczęła się, gdy kierująca autobusem kobieta zarysowała zaparkowane na przystanku auto Nitrasa.

Jak mówił Włodzimierz Sołtysiak, prezes Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego Dąbie, kierowca samochodu zachowywał się emocjonalnie, w stosunku do kierowcy autobusu. Nitras miał wskazywać, że „prowadząca autobus chciała zabić rodzinę, która była w aucie”.

Pani wystraszyła się, zamknęła w pojeździe i wezwała służby centrali ruchu

– podał prezes spółki obsługującą komunikację miejską.

Sprawa została skierowana przez władzę szczecińskiego przedsiębiorstwa na policję.

- Uważamy, że kierowca samochodu osobowego stał w miejscu niedozwolonym, w zatoce przystankowej, stał pod prąd i w sposób ewidentny utrudniał manewr parkowania - opisuje Sołtysiak.

Radio Szczecin kilkukrotnie pytało posła Nitrasa o to, dlaczego złamał dlaczego złamał przepisy ruchu drogowego i był agresywny wobec kierowcy autobusu. Nie uzyskano odpowiedzi.

Szczecińska policja podała, że trwa postępowanie w tej sprawie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Jak uniknąć koronawirusa? Ekspert zaleca: Mycie rąk, zakrywanie twarzy

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Jak uchronić się przed koronawirusem? Dr John Wiesman, sekretarz zdrowia w stanie Waszyngton - gdzie potwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa w USA - mówi, że opinia publiczna powinna robić „to, co robisz w każde przeziębienie i grypę”.

Czyli, krótko mówiąc, potrzebne jest częste mycie rąk mydłem i wodą przez co najmniej 20 sekund.

- Jeśli czujesz się chory, zakryj twarz podczas kaszlu lub kichania. Ale nie używaj rąk. Użyj zgiętego łokcia lub chusteczki, którą natychmiast wyrzucisz

- przestrzega dr Wiesman. 

WHO zaleca także pozostawanie w odległości co najmniej 1 metra od każdego, kto może być zakażony.

Liczba ofiar śmiertelnych koronawirusa w Chinach wzrosła do 1665 - poinformowała dziś chińska Narodowa Komisja Zdrowia. W ostatnich 24 godzinach bilans ten zwiększył się o 142 osoby. Komisja podała, że 139 nowych przypadków śmiertelnych miało miejsce w centralnej prowincji Hubei, gdzie przed Nowym Rokiem wybuchła epidemia koronawirusa.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: CNN, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts