Drogowe „wyczyny” posła Nitrasa. „Kobieta wystraszyła się i zamknęła w pojeździe”

Sławomir Nitras / Maciej Łuczniewski/Gazeta Polska

  

Poseł Platformy Obywatelskiej, kandydat na prezydenta Szczecina Sławomir Nitras jest „bohaterem” kolejnej afery, sprawa trafiła na policję. Polityk miał jechać pod prąd i zaparkować na przystanku autobusowym – podaje Radio Szczecin. – W konsekwencji doszło do kolizji z autobusem – mówi prezes Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego Dąbie.

Chyba nie tak miała wyglądać kampania wyborcza Sławomira Nitrasa w Szczecinie. Radio Szczecin informuje o sytuacji, jaka miała miejsce 8 lipca przy dworcu kolejowym. Poseł Platformy Obywatelskiej „przyjechał z rodziną swoim Audi A6 na dworzec kolejowy. Zaparkował w miejscu przeznaczonym dla autobusów na ulicy Owocowej, tuż przy wejściu” – informuje radioszczecin.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nitras ledwo rozpoczął kampanię i już coś poszło nie tak. Usuwają jego nielegalne plakaty!

Awantura zaczęła się, gdy kierująca autobusem kobieta zarysowała zaparkowane na przystanku auto Nitrasa.

Jak mówił Włodzimierz Sołtysiak, prezes Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego Dąbie, kierowca samochodu zachowywał się emocjonalnie, w stosunku do kierowcy autobusu. Nitras miał wskazywać, że „prowadząca autobus chciała zabić rodzinę, która była w aucie”.

Pani wystraszyła się, zamknęła w pojeździe i wezwała służby centrali ruchu

– podał prezes spółki obsługującą komunikację miejską.

Sprawa została skierowana przez władzę szczecińskiego przedsiębiorstwa na policję.

- Uważamy, że kierowca samochodu osobowego stał w miejscu niedozwolonym, w zatoce przystankowej, stał pod prąd i w sposób ewidentny utrudniał manewr parkowania - opisuje Sołtysiak.

Radio Szczecin kilkukrotnie pytało posła Nitrasa o to, dlaczego złamał dlaczego złamał przepisy ruchu drogowego i był agresywny wobec kierowcy autobusu. Nie uzyskano odpowiedzi.

Szczecińska policja podała, że trwa postępowanie w tej sprawie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kokaina w skrzyniach z bananami

Zdjęcie ilustracyjne / pxhere.com/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/

  

Blisko 76 kg kokainy o wartości około 5 mln lewów (2,5 mln euro) odkryła bułgarska policja w dużej partii bananów z Ekwadoru. Kontenery z podejrzanym ładunkiem przybyły do portu w Burgas pod koniec lipca i miały trafić do magazynu owoców i warzyw.

Statek handlowy przybył do portu Burgas z Ekwadoru, po drodze zatrzymywał się we Włoszech. Na jego pokładzie było 19 kontenerów z bananami, ułożonych w 20 tys. kartonowych pudeł.

Narkotyki znaleziono w czterech z nich przed transportem do magazynów. Wcześniej 3 tys. pudeł przetransportowano do Rumunii. Nie wiadomo, czy w nich były tylko banany.

Przedstawiciel policji w Burgas poinformował, że obecnie trwa kontrola wszystkich czterech krajowych magazynów należących do importera.

Według prokuratury szacunkowa wartość przejętej kokainy wynosi 5 mln lewów, ale po podzieleniu na mniejsze dawki w celu sprzedaży na ulicy wartość byłaby o wiele wyższa. W sprawie prowadzone jest dochodzenie, ale dotąd nie ma zatrzymanych.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl