Jak połączyć sukces siatkarzy z „Klerem”? Stuhr zna odpowiedź. Żenujący wpis aktora

Maciej Stuhr / fot. Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska

  

A mogło być tak pięknie... Wczorajszym zwycięstwem polskich siatkarzy cieszyła się cała Polska. W mediach społecznościowych nie zabrakło radosnych wpisów i gratulacji. Do chóru cieszących się kibiców dołączył i Maciej Stuhr. Niestety, jak zwykle - w swoim specyficznym stylu.

Wydawałoby się, że taka dziedzina jak sport powinna być okazją do wspólnego przeżywania sukcesów. Tymczasem dla Macieja Stuhra wczorajsze zwycięstwo polskich siatkarzy w meczu z Brazylią stało się pretekstem do prowokacji. 

Coś wspaniałego! Dzięki chłopaki! Brawo, brawo, brawo!

- napisał Stuhr na Facebooku tuż po meczu. Niestety, na tym poprzestał. Nie omieszkał pozwolić sobie na "żart":

Życzę Wam, żeby Smarzowski nigdy nie musiał o Was kręcić filmu!

- "śmieszkuje" Stuhr. 

W reakcji na ten wpis pojawiły się krytyczne komentarze internautów:

Bez normalnych gratulacji się nie obędzie ? Nawet w takiej chwili musi Pan eksponować swój światopogląd? Żenada.

- pyta jeden z nich. Stuhr odpowiada krótko:

Muszę.

Ktoś wie o co mogło mu chodzić? 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezaleza.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Premier Morawiecki przed wakacjami poprosił o coś uczniów. Padły niezwykle mocne słowa!

premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w II Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie / twitter.com/PremierRP

  

Szef polskiego rządu uczestniczył w uroczystym zakończeniu roku szkolnego w II Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie. Zwracając się bezpośrednio do uczniów, skierował do nich szczególny apel przypominając, że Polska „tak bardzo była sponiewierana przez historię przez ostatnich 200-300 lat”, że teraz powinniśmy postarać się mówić o niej dobrze.

Drodzy uczniowie, nauczyciele i rodzice, mam wiele wspomnień z czasów szkolnych, ale na pewno zazdroszczę Wam tych wakacji, które są przed wami.  Życzę Wam, aby te wakacje były piękne, abyście czasem mogli wziąć ze sobą książkę, żeby były to wakacje pełną piersią, piękne i bezpieczne.
- mówił premier.

 Podczas uroczystości premier zwrócił uwagę na frazę odśpiewanego wcześniej hymnu szkoły.

W hymnie waszej szkoły była taka fraza, że będziecie zawsze dbać o prawdę, to przepiękna fraza, dziękuję za to co usłyszałem. Musimy zawsze dbać o prawdę, dlatego proszę was też o to, gdziekolwiek będziecie spędzać te wakacje, żebyście zawsze o Polsce mówili dobrze - nil nisi bene.
- zwracał się do uczniów Morawiecki.


Jak dodał, mówić o Polsce trzeba dobrze, „nie dlatego, że jest taka absolutnie idealna, bo nic nie jest idealne”.

Ale wylano na nią już tyle różnych wiader pomyj, tak bardzo była sponiewierana przez historię przez ostatnich 200-300 lat, że teraz przez 25 lat postarajmy się mówić dobrze. Postarajmy się mówić dobrze, uczciwie pokazując jej piękno, piękno przyrody, piękno historii i piękno ludzi, którzy w Polsce mieszkają.
- mówił premier Morawiecki.

Premier życzył również szkolnej młodzieży pięknych i bezpiecznych wakacji.

Życzę wam, żeby te wakacje były piękne, żebyście wzięli ze sobą książkę, z której nie będziecie musieli pisać wypracowania i pojechali na wycieczkę, z której nie będzie trzeba pisać żadnych sprawozdań.
- szef rządu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl