Jak połączyć sukces siatkarzy z „Klerem”? Stuhr zna odpowiedź. Żenujący wpis aktora

Maciej Stuhr / fot. Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska

  

A mogło być tak pięknie... Wczorajszym zwycięstwem polskich siatkarzy cieszyła się cała Polska. W mediach społecznościowych nie zabrakło radosnych wpisów i gratulacji. Do chóru cieszących się kibiców dołączył i Maciej Stuhr. Niestety, jak zwykle - w swoim specyficznym stylu.

Wydawałoby się, że taka dziedzina jak sport powinna być okazją do wspólnego przeżywania sukcesów. Tymczasem dla Macieja Stuhra wczorajsze zwycięstwo polskich siatkarzy w meczu z Brazylią stało się pretekstem do prowokacji. 

Coś wspaniałego! Dzięki chłopaki! Brawo, brawo, brawo!

- napisał Stuhr na Facebooku tuż po meczu. Niestety, na tym poprzestał. Nie omieszkał pozwolić sobie na "żart":

Życzę Wam, żeby Smarzowski nigdy nie musiał o Was kręcić filmu!

- "śmieszkuje" Stuhr. 

W reakcji na ten wpis pojawiły się krytyczne komentarze internautów:

Bez normalnych gratulacji się nie obędzie ? Nawet w takiej chwili musi Pan eksponować swój światopogląd? Żenada.

- pyta jeden z nich. Stuhr odpowiada krótko:

Muszę.

Ktoś wie o co mogło mu chodzić? 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezaleza.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Pościg za złodziejami. Padły strzały, 28-latek ranny

Zdjęcie ilustracyjne / pxhere.com/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/

  

Policja otrzymała zgłoszenie, że do domu na jednej z posesji w Prandocinie (powiat krakowski) - wtargnęło dwóch zakapturzonych mężczyzn, ubranych na czarno. Właściciel spłoszył intruzów, którzy wcześniej zdążyli splądrować część domu jednorodzinnego. Gospodarz zadzwonił na numer 112 informując, że sprawcy uciekają pobliskimi polami w kierunku drogi S7. W pościg za uciekającymi ruszyli policjanci. Oddano strzały ostrzegawcze - to nie pomogło. Funkcjonariusz strzelił w kierunku jednego z napastników, raniąc go. Złodzieje zostali zatrzymani.

Na miejsce błyskawicznie skierowano patrol z Komisariatu Policji w Słomnikach. Policjanci zauważyli uciekających przestępców i z uwagi na warunki terenowe (pola, łąki) podjęli pościg pieszo, jednocześnie wzywając zbiegów do zatrzymania się. Ci jednak nie reagowali na polecenia. Jeden z policjantów oddał kilka strzałów ostrzegawczych. Pomimo tego sprawcy kontynuowali ucieczkę.

Po chwili jeden z nich został zatrzymany. Natomiast w stosunku do drugiego policjant z uwagi na stwierdzone zagrożenie musiał użyć broni palnej. Przestępca został ranny w okolice miednicy. Policjant udzielił mu pierwszej pomocy, po czym ranny został zabrany przez pogotowie do szpitala. Jego kolega został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, gdzie będzie przesłuchany.

Na miejscu prowadzone były oględziny pod nadzorem prokuratora i penetracja pobliskiego terenu. Podczas pościgu sprawcy porzucili bowiem pakunek – jak się okazało, z zawartością biżuterii pochodzącej z tego włamania i narkotyków, których pochodzenie policjanci będą ustalać.

Ranny 28-latek jest z Tarnowa, a drugi zatrzymany to 28-latek z Gorlic. Okazało się, że są znani policji ze spraw narkotykowych, a jeden z nich jest notowany również za kradzieże.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl