W „Żabce” nie obsługują "członków i sympatyków PiS"? Mamy komentarz rzecznika sieci sklepów

Żabka dyskryminuje część Polaków? / Google, twitter.com

  

„W związku z niedzielą niehandlową członków i sympatyków PiS nie obsługuję, ponieważ nie pozwala mi na to klauzula sumienia” - taką skandaliczną deklarację wywiesił w swoim sklepie w Ostrowie Wielkopolskim dumny właściciel. Obsługiwał klientów ubrany w koszulkę z napisem „konstytucja”.

W sklepie „Żabka” w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Kaliskiej 22 pojawiła się nietypowa informacja. Na kartce napisano, że w tym punkcie w niedzielę handlową nie będą obsługiwani członkowie i sympatycy PiS.

Wybuchł skandal! Internauci są oburzeni. Jedni zwracają uwagę, że jeśli to nie jest fakenews, to „mało mądry właściciel sklepu właśnie naraził się Izbie Handlowej, bo wg prawa towar wystawiony do sprzedaży, sprzedawca zobowiązany jest go sprzedać każdemu klientowi, który sobie ten towar zażyczy”.

Inni użytkownicy Twittera zaczęli ogłaszać bojkot „Żabki”.

Jak ustaliliśmy sprawa jest już wyjaśniania. Niedługo Żabka Polska wyda w tej sprawie oświadczenie.

Znamy temat. W tym momencie przygotowujemy oświadczenie

– usłyszeliśmy w biurze prasowym sieci sklepów.

Nie jest to zgodne z standardami naszej sieci. Wyjaśnimy ten temat

– powiedziała nam rzeczniczka prasowa Żabka Polska, gdy pytaliśmy o szczegóły.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Polskiego kandydata przesłuchają niebawem

zdjęcie ilustracyjne / dimitrisvetsikas1969 CC0

  

Przesłuchanie polskiego kandydata na komisarza UE ds. rolnictwa Janusza Wojciechowskiego przed komisję ds. rolnictwa Parlamentu Europejskiego odbędzie się we wtorek 1 października - wynika z harmonogramu opublikowanego dziś przez PE.

Oznacza to, że Polak będzie jednym z pierwszych kandydatów, którzy będą odpowiadać na pytania eurodeputowanych. Poza komisją ds. rolnictwa pytania będą zadawać mu też europosłowie komisji ds. środowiska.

Przesłuchania kandydatów mają się zacząć w poniedziałek 30 września w Brukseli i zakończyć nieco ponad tydzień później, 8 października.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl