Muszą się naprawdę bać kandydata Zjednoczonej Prawicy, skoro tak się zachowują. WIDEO

/ twitter.com/printscreen

  

Kobieta wbiega do autobusu, krzyczy "Patryk Jaki to kłamca, a jego wybory są robaczywe", po czym wyskakuje na zewnątrz. "Skoro KOD jest tak zdeterminowany, to naprawdę muszą się bać" - komentują internauci. Filmik jest szeroko komentowany w sieci.

Krótki materiał wideo został nagrany w Warszawie. Widać na nim kobietę, która zachowuje się w dość dziwny sposób.

Kobieta po chwili straciła jednak rezon.

Jak komentują ten materiał internauci?

Kilka dni temu Patryk Jaki podkreślił, że walka o fotel prezydenta Warszawy będzie "wyjątkowo trudna".

Niektórzy wręcz mówili, że to będzie "Mission Impossible", ale jestem silnie przekonany, że walka o zasady, o wartości, o uczciwą Warszawę, jest warta tego, żeby podjąć tak trudne zadanie i żeby pokazać, że to, co wszyscy nazywali misją niemożliwą, jest do zrobienia, że trzeba zacząć walczyć o uczciwą stolicę

- podkreślił kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy.

Pytany o ocenę dotychczasowych spotkań z mieszkańcami warszawskich osiedli, w ramach prowadzonej od poniedziałku akcji #100imyPodBlokiem, Jaki stwierdził, że spotkania te "idą nadzwyczaj dobrze" i sam jest tym zaskoczony.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP, twitter.com

Tagi

Wczytuję komentarze...

Bandyta z Rimini odwołał się od wyroku

Guerlin Butungu / facebook.com/d

  

Sprawa napaści na parę polskich turystów w Rimini trafiła do Sądu Najwyższego Włoch. Jak dowiaduje się PAP w źródłach sądowych, obrońca jednego ze sprawców ataku i gwałtu, Kongijczyka Guerlina Butungu, zaskarżył wydany wobec niego wyrok 16 lat więzienia.

Wyrok ten, wydany najpierw przez sąd pierwszej instancji w Rimini, utrzymał w październiku zeszłego roku sąd apelacyjny.

Odwołał się od niego do Sądu Najwyższego adwokat 21-letniego imigranta, Riziero Angeletti. Twierdzi on, że nie ma dowodów na to, że w sierpniu 2017 roku Butungu uczestniczył w zbiorowym gwałcie na młodej Polce na plaży i ciężkim pobiciu jej partnera oraz innych napaściach. Dlatego wniósł o uchylenie wyroku sądu apelacyjnego w Bolonii.

[polecam:https://niezalezna.pl/216487-jest-wyrok-dla-nieletnich-bandytow-z-rimini-w-wiezieniu-spedza-dlugie-lata]

Ponadto obrońca wśród powodów zaskarżenia wyroku wskazał to, że sądy nie uznały okoliczności łagodzących, to znaczy faktu, iż Butungu nie był wcześniej karany i ma za sobą "trudną przeszłość" w swoim kraju.

Według adwokata skazany, których do Włoch przypłynął z innymi migrantami pontonem, był jako nastolatek żołnierzem. Już wcześniej podkreślano jednak, że nie ma na to dowodów.

Sąd Najwyższy w Rzymie rozpatrzy odwołanie złożone przez obrońcę osadzonego w więzieniu Guerlina Butungu w najbliższych miesiącach.

Trzej pozostali członkowie gangu, nastoletni synowie imigrantów z Maroka i Nigerii zostali skazani przez sąd dla nieletnich na kary po 9 lat i 8 miesięcy. Wyrok ten utrzymał sąd apelacyjny.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl