Były członek PZPR podpiera się Bogiem. Czarzasty rwie się do powrotu z politycznej emerytury

/ Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Jako lider ugrupowania, nieobecnego od 2015 r. w polskim parlamencie, Włodzimierz Czarzasty od kilku dni natarczywie powtarza jeden motyw podczas swoich ataków na obecny rząd. Szef SLD, który widocznie liczy na powrót z politycznej emerytury, zapowiedział nasłanie w przyszłości na prezydenta Andrzeja Dudę i PiS policji. - Jak będę miał na to wpływ, to to zrobię – oświadczył. Swój wywód wieloletni członek PZPR podparł odwołaniem się do… Pana Boga.

Jak pisał portal niezalezna.pl, kilka dni temu Czarzasty już wygrażał w kierunku obozu rządzącego, że wsadzi jego przedstawicieli do więzienia.

Przyjdzie czas, przyjdzie nowa władza i wsadzi połowę obecnie rządzących do więzienia, a tych których nie można będzie wsadzić do więzienia, postawi przed Trybunałem Stanu, co skończy się tym, że nigdy w życiu do polityki nie wrócą

- powiedział wówczas szef SLD Polsat News.

CZYTAJ WIĘCEJ: Czarzasty nie wie co mówi? Chce wsadzać rządzących do więzień. Chyba o czymś zapomniał!

Dziś Czarzasty ponownie był gościem tejże telewizji i znów powtórzył swoje słowa, tym razem grożąc już konkretnie prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie. Były członek PZPR doszedł nawet do tego, że powołał się na... Pana Boga.

Policja przyjdzie po Pana Prezydenta Dudę. Doprowadzi go pod Trybunału Stanu. I nikt się wtedy nie zdziwi. I żeby miał Pan jasność [zwrócił się do obecnego w studiu europosła PiS Karola Karskiego], jak będę miał na to wpływ, to to zrobię. Po prostu wyślemy po was policję za to, że pomimo obietnicy na Boga, którą składacie, że będziecie wiernie służyli konstytucji i jej nie łamali, robicie te świństwa codziennie

- mówił.

Przypomnijmy, że jak pisał portal niezalezna.pl, to Włodzimierz Czarzasty jest szefem partii,której politycy znajdowali się nieraz w kręgu zainteresowań organów ścigania. W 2010 r. do aresztu z zarzutami korupcyjnymi trafił wiceszef tej partii na Śląsku, trzy lata wcześniej ten sam los spotkał barona SLD z Opola, a w 2005 r. - działacza partii z Wodzisławia Śląskiego. W areszcie siedział też był szef łódzkich struktur sojuszu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalena.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Groźny pożar w zakładach zbrojeniowych, produkujących rakiety i pociski międzykontynentalne

Zdjęcie ilustracyjne / flickr.com/Arcadiuš/CC BY-SA 2.0

  

Na terenie zakładów budowy maszyn Krasmasz w Krasnojarsku, jednego z najważniejszych w Rosji zakładów przemysłu obronnego, wybuchł pożar - podały dzisiaj media. Państwowy koncern Roskosmos zapewnił, że ogień nie zagraża głównym budynkom i instalacjom.

Nie ma informacji o osobach poszkodowanych w wyniku pożaru. Ogień objął powierzchnię 5 tys. metrów kwadratowych. W pięciostopniowej skali określającej stopień trudności pożaru nadano mu stopień czwarty.

Według mediów w płonącym obiekcie zawalił się dach. Przedstawiciel Roskosmosu powiedział, że pożar objął właśnie dach jednego z obiektów - budynku magazynowego. Główne budynki i instalacje zakładów nie są zagrożone - dodał przedstawiciel koncernu.

Krasmasz produkuje uzbrojenie i amunicję. Obecnie jego głównym programem jest opanowanie produkcji nowego ciężkiego pocisku międzykontynentalnego Sarmat, który jest na etapie prób. Krasmasz produkuje także rakiety balistyczne Siniewa i elementy bloków rakiet nośnych Zenit i Proton. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl