Oj Trzaskowski, Trzaskowski... Kandydat PO i dwie wpadki w jednym wpisie. To przebija wszystko!

Obserwując ostatnie poczynania Rafała Trzaskowskiego, trudno nie odnieść wrażenia, że coraz bardziej wzoruje się on na Ryszardzie Petru i Bronisławie Komorowskim, którzy swego czasu piastowali miano „króla wpadek”. Wszystko wskazuje jednak na to, że uczeń przerósł już swoich „mistrzów”. Kandydat PO na prezydenta stolicy tym razem zaliczył dwie wpadki w jednym wpisie... Można? Oczywiście, że można!

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Jak już informowaliśmy na łamach portalu niezalezna.pl kandydat PO na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski przemyka ulicami stolicy i... nosi ze sobą ławkę. Ktoś mógłby zapytać: po co cały ten cyrk? To najnowszy pomysł Trzaskowskiego na kampanię.
 
CZYTAJ WIĘCEJ: UWAGA Trzaskowski na ulicach Warszawy! Zapowiada: „Będę podróżował z ławką”

Tym razem jego tournée po ulicach stolicy przenosi się na nowy poziom...

- Kolejne spotkanie na ławce już jutro! Spotkajmy się przy rondzie Wiatraczna, obok Uniwersam Grochów, o godzinie 17:00 i porozmawiajmy o Warszawie :) Zapraszam! - napisał na Twitterze.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Szybko zwrócili oni uwagę Trzaskowskiemu, że kto, jak kto, ale kandydat na prezydenta stolicy powinien wiedzieć, że Uniwersam został... zburzony właśnie pod rządami PO, a w jego miejscu stanęła galeria handlowa połączona z dwoma wieżami 17-piętrowego budynku.

W tym miejscu warto przypomnieć, że Uniwersam Grochów był pierwszym w Warszawie centrum handlowo-usługowym i funkcjonował od 1977 roku, do przełomu 2015-2016 roku, gdy budynek zamknięto i zburzono. W jego miejscu powstała galeria handlowa i dwa 17-piętrowe wieżowce z mieszkaniami. Jedynym, co łączy obiekt z dawnym Uniwersamem, jest oryginalny neon. Oficjalnie jednak jest to Galeria Handlowa Rondo Wiatraczna.

Na wpadkę Trzaskowskiego zareagował Sebastian Kaleta, wiceszef komisji weryfikacyjnej zajmującej się „dziką reprywatyzacją”. Podkreśla on, że kandydat PO znów skompromitował się z powodu braku wiedzy o mieście, którym chce zarżądzać.


 - Pan poseł znowu się popisał wiedzą o Warszawie...a raczej skompromitował jej brakiem. Uniwersam Grochowski zburzono 2 lata temu. W jego miejsce powstał 17piętrowy budynek z galerią handlową. Kolejne miejsce, które przegrało z koncepcjami deweloperów. To już kolejna wtopa tego rodzaju z jego strony, ale w tym przypadku symboliczna. To kompromitacja zapraszać na spotkanie przed zburzony budynek zdominowany teraz wizualnie przez brzydki wieżowiec, w kontekście 12 lat chaosu przestrzennego zafundowanego przez PO – napisał na Twitterze Kaleta.

Internauci szybko zauważyli także, że Trzaskowski zaliczył jeszcze jedną wpadkę. Zapraszając na spotkanie na Grochowie zamieszczono zdjęcie z ławeczka ustawioną przy rondzie De Gaulle'a... po drugiej stronie Wisły.
 

 

Źródło: niezalezna.pl, Twitter

#wybory samorządowe #ławeczka #Uniwersam Grochów #Warszawa #Rafał Trzaskowski

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo