Żydowski rasista Bilewicz

  

Prawie miesiąc temu pierwszy nazwałem Michała Bilewicza żydowskim rasistą i od tej pory zauważyłem liczne grono naśladowców. Bardzo się z tego powodu cieszę, ponieważ w mojej ocenie działań najnowszej gwiazdy lewackiej propagandy nie ma cienia prowokacji, jest wyłącznie precyzyjne podsumowanie. Żydzi, w tym ideolodzy marksizmu, wpajali przez wieki „nie-Żydom”, że wszelkie ułomności i przypadłości dotyczą przedstawicieli narodów „poślednich”.

Żydzi zawsze i wszędzie czy to w ortodoksyjnej, czy marksistowskiej wykładni występowali w roli ofiar.

Nikt nigdy nie słyszał o żydowskim rasiście, chociaż prawie każdy słyszał o narodzie wybranym. Taka jest siła fanatyzmu, który potrafi ludziom wpoić najbardziej absurdalne postrzeganie rzeczywistości.

Tymczasem rasizm jest zjawiskiem uniwersalnym, ogólnoludzkim, takim samym jak gniew, obżarstwo i cały katalog grzechów głównych. Michał Bilewicz w roli tropiciela „wtórnego antysemityzmu” w sposób jasny i przejrzysty zdefiniował swój rasizm. Będąc lewicowym Żydem, nadał sobie prawo do oceniania głównie prawicowych Polaków i co więcej – przypisywania Polakom rasizmu na podstawie domniemań, nie faktów. Z drugiej strony Bilewicz odmawia Polakom prawa do jakiejkolwiek krytyki w stosunku do Żydów i posuwa się w tym zakazie tak daleko, że podanie nazwiska Żyda uznaje za antysemityzm. Jest to klasyczne wyniesienie żydowskiego nadczłowieka ponad wszystkich pozostałych podludzi. Jak każdy fanatyk, Bilewicz nie jest w stanie dostrzec swoich projekcji, ale to w najmniejszym stopniu nie może wpływać na ocenę jego zachowań. Bilewicz to wojujący rasista, a z racji przynależności narodowej jest rasistą żydowskim, i nie żadnym wtórnym, tylko pierwotnym do bólu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts