"Polski obóz", czyli skandal podczas rozdania Orłów 2018! Stuhr znowu "w formie"?

/ fot. Marcin Pegaz/Gazeta Polska

  

W Teatrze Polskim w Warszawie odbywa się właśnie ceremonia rozdania 20. Polskich Nagród Filmowych Orły 2018. Prowadzącym galę tradycyjnie jest Maciej Stuhr, który zdążył już "zasłynąć" w przeszłości niesmacznymi żartami z katastrofy smoleńskiej. Tym razem aktor w bezczelny sposób zakpił z... konfliktu wokół ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej.

Maciej Stuhr od lat prowadzi doroczną galę rozdania Orłów. Kilka lat temu zdążył "zasłynąć" niesmacznymi żartami z katastrofy smoleńskiej. W tym roku również nie omieszkał nawiązać do obecnej sytuacji politycznej w Polsce. Tuż przed ogłoszeniem nominacji i laureata w kategorii "Dźwięk" rozpoczął swój monolog od słów, że "z dźwiękiem jest podobnie jak z Niemcami - bywają dobrzy Niemcy, i tacy nie bardzo". Samo to wywołało lekką salwę śmiechu na widowni. 

Podobnie jak Żydzi, Portorykańczycy i Polacy... chociaż ustalenia w tej sprawie jeszcze trwają

- "zażartował" Stuhr. To jednak, co powiedział chwilę później, wywołało wśród audytorium nie tylko rozbawienie (niestety!), ale i konsternację:

Podobno nawet Denis Urubko podjął próbę zdobycia K2 samotnie, ponieważ nie mógł dłużej wytrzymać w POLSKIM OBOZIE

- wypalił aktor.

Aż trudno to skomentować. Szkoda słów! 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Powołano komisje ds. strat w rolnictwie

/ Jan2575

  

54 gminach województwa pomorskiego powołano komisje ds. szacowania strat w rolnictwie - poinformował Pomorski Urząd Wojewódzki. W 35 samorządach trwa szacowanie strat spowodowanych suszą.

Jak wynika z komunikatu, w czterech gminach komisje szacują straty spowodowane gradem, w pięciu - szkody wynikłe z nawalnego deszczu, a w 10 - z powodu przymrozków wiosennych. W sumie na terenie województwa pomorskiego suszą dotkniętych jest 759 gospodarstw rolnych, gradem - 101, deszczem nawalnym - 72, a przymrozkami wiosennymi - 32. W sumie - jak informuje Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku - powierzchnia upraw dotkniętych stratami wynosi blisko 38 tys. hektarów, z czego w wyniku suszy ucierpiało około 33,8 tys. ha, gradem zostało dotkniętych 2,1 tys. ha, deszczem nawalnym - ponad 1,8 tys. ha, a przymrozkami wiosennymi ponad 210 ha.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl