Tę okładkę „Gazety Polskiej” Owsiak na długo zapamięta. Jego współpracownik już rzuca bluzgami

Zagotowało się w środowisku „obrońców demokracji”, zwolenników Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz sympatyków Jerzego Owsiaka. Co ich tak wyprowadziło z równowagi? Okładka najnowszego wydania tygodnika „Gazeta Polska”, na której szef WOŚP występuje w słynnej czapce generała Pytla. 

fot. Gazeta Polska

Jak informował portal Niezalezna.pl, czapka z Aurory została przekazana przez gen. Piotra Pytla na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacja kończy się 13 stycznia.

Do tego właśnie faktu nawiązuje okładka najnowszego wydania „GP”. Widnieje na niej Jerzy Owsiak w czapce z Aurory, a podpis brzmi: „Zagra dla noworodków i przyjaciół FSB”. 

To wystarczyło, żeby wywołać wściekłość w szeregach sympatyków WOŚP i jej szefa. Zaczęli rzucać bluzgami. Nie zapanował nad sobą także Walter Chełstowski, który okładkę skomentował wpisem: „K…a ich mać”. 

Kim jest Chełstowski, mówił w ubiegłym roku w programie Piotra Lisiewicza „Wywiad z chuliganem” poseł Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Pięta

Walter Chełstowski, który wymyślił WOŚP, jest też autorem pomysłu powołania KOD. To towarzystwo nie jest bezpłodne intelektualnie, oni cały szukają skutecznych sposobów na walkę z tradycją, polskością, ideą niepodległości, samostanowienia Polaków 
– podkreślał Pięta.

Nowy numer tygodnika „Gazeta Polska” dostępny w sprzedaży od najbliższej środy!

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Aurora #Piotr Pytel #Walter Chełstowski #Gazeta Polska #Jerzy Owsiak #Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy #WOŚP

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo