​Wymyślił WOŚP i KOD, a swoje imię zawdzięcza Świerczewskiemu „Walterowi”. WIDEO

– Walter Chełstowski, który wymyślił WOŚP, jest też autorem pomysłu powołania KOD.

youtube.com/print screen
– Walter Chełstowski, który wymyślił WOŚP, jest też autorem pomysłu powołania KOD. To towarzystwo nie jest bezpłodne intelektualnie, oni cały szukają skutecznych sposobów na walkę z tradycją, polskością, ideą niepodległości, samostanowienia Polaków – uważa poseł PiS Stanisław Pięta. Obejrzyj „Wywiad z chuliganem” nie tylko o Jerzym Owsiaku!

Jerzy Owsiak zachwala już tegoroczny Woodstock. Poseł Stanisław Pięta nie ma wątpliwości, jakie są prawdziwe cele Owsiaka.

Akademia Sztuk Przepięknych? Na oko co drugi gość to agent 

– mówi.

Przypomnijmy, że jej gośćmi byli m. in. Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski, Tadeusz Mazowiecki, Marek Belka, Monika Olejnik, Tomasz Lis, Jacek Żakowski, Bogusław Wołoszański, Agnieszka Holland, Maciej Stuhr oraz generał Mirosław Różański, który protestował przeciwko zmianom w wojsku wprowadzanym przez Antoniego Macierewicza.

Pan Owsiak występuje jako autorytet. Kiedy kończą się argumenty polityczne, to wchodzi czołowy dobroczyńca III RP, który mówi: ten jest dobry, ten jest zły, temu trzeba z bańki, bo ma złe zdanie o „Bolku” 

– mówi o roli Owsiaka poseł Pięta.

W „Wywiadzie z chuliganem” jest też mowa o tym, jak Jerzy Owsiak i pomysłodawca WOŚP Walter Chełstowski, zawdzięczający swe imię generałowi Karolowi Świerczewskiemu, który „kulom się nie kłaniał”, stworzyli instytucje spełniające rolę bezpiecznika systemu, pilnującego, by młodzież nie zbuntowała się niewłaściwie.

Rozmowa z Piotra Lisiewicza z posłem Stanisławem Piętą w „Wywiadzie z chuliganem” poniżej:

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Wywiad z chuliganem #Piotr Lisiewicz #Stanisław Pięta #Walter Chełstowski

mn
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo