Gawłowski użala się nad sobą na Twitterze. Internauci radzą: „Rozpłacz się pan jeszcze, będzie komplet”

W grudniu funkcjonariusze CBA przeszukali warszawskie mieszkanie, a dzień później dom w Koszalinie, Gawłowskiego – zachodniopomorskiego posła PO i sekretarza generalnego Platformy. Miało to związek z podejrzeniem m.in. przyjęcia przez niego łapówek w czasie, kiedy pełnił funkcję wiceministra środowiska w rządach PO-PSL. Gawłowski cały czas twierdzi, że jest niewinny, a wszystko to jest atakiem politycznym. Do tego poseł PO zamieszcza na Twitterze łzawe wpisy. Internauci nie mają jednak dla niego żadnej litości.

Zrzut ekranu z youtube.com

Przypomnijmy, że prokuratura zamierza postawić Gawłowskiemu zarzuty popełnienia pięciu przestępstw, w tym trzech o charakterze korupcyjnym. W związku z tym prokurator generalny wystąpił do Sejmu z wnioskiem o wyrażenie zgody na pociągnięcie do odpowiedzialności karnej, a także na zatrzymanie i zastosowanie tymczasowego aresztu wobec posła PO.

Jak się wczoraj podały media, biznesmen Krzysztof B. miał zeznać, że przekazywał "kanapki", czyli grube pliki banknotów. Pieniądze były przeznaczone na kampanię wyborczą. 

Gawłowski posunął się nawet do tego, że stwierdził, iż całe toczące się w jego sprawie śledztwo ma charakter politycznej nagonki. Wskazał nawet, że jest udziałem Joachima Brudzińskiego, wicemarszałka Sejmu. Brudziński odparł zarzuty polityka PO.

Poseł PO zamieścił wczoraj na Twitterze wyjątkowo łzawy wpis:

Być może liczył na to, że wzbudzi litość internautów. Nic bardziej mylnego, komentarze są bezlitosne:

 

 

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

#PO #Twitter #korupcja #CBA #Stanisław Gawłowski

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo