KOD zaczął już świętowanie. Choinka, prezenty i jedzenie. Zjawił się nawet Kijowski

Tzw. obrońcy demokracji protestujący pod parlamentem rozpoczęli już święta. Pojawiły się choinki, prezenty. W sieci żartowano, że darmowe jedzenie przyciągnęło nawet Mateusza Kijowskiego. Przypominają się sceny z zeszłego roku, gdy na wigilijnym stole PO i Nowoczesnej, które okupowały sejm, znalazł się pasztet od KOD-u.

twitter.com/KOW_z_KOD

Rok temu opozycja totalna okupowała sejm. Zorganizowała sobie kolację wigilijną. Przy tej okazji poseł Platformy Obywatelskiej - Michał Szczerba zaliczył wstydliwą wpadkę. Udostępnił nagranie pokazujące wigilijny stół, na którym widać było - jak napisał - rybę w galarecie od "Dziewuch" czy pasztet od KOD-u.

Pod sejmem w tym roku protestują ludzie nazywający siebie obrońcami demokracji, po tym jak senat przyjął bez poprawek ustawy o KRS i SN. Obywatele RP i członkowie KOD postanowili rozpocząć już świętowanie. W sieci pojawiły się zdjęcia „wigilijnego stołu”.

Był też Mateusz Kijowski, który za „stypendium wolności” będzie mógł „bez stresów bytowych przetrwać święta”. Tak mówił o 32 tys., które wpłacili dla niego naiwniacy.

Zgryźliwości wobec byłego szefa KOD było co nie miara. Tak samo i przy tej okazji nie szczędzono Kijowskiemu.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#protesty #Mateusz Kijowski #Szopka #Wigilia #parlament #KOD

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo