Z OSTATNIEJ CHWILI

Rada Bezpieczeństwa ONZ odrzuciła projekt rezolucji potępiającej Rosję w sprawie aneksji. Tylko Rosja mająca tam prawo weta była przeciw rezolucji • • •

Oto dokumenty związane z zarzutami wobec byłych szefów SKW

Te dokumenty pokazują jasno, że gen. Janusz Nosek i inni szefowie i oficerowie Służby Kontrwywiadu Wojskowego za rządów PO-PSL, spotykali się z funkcjonariuszami Federalnej Służby Bezpieczeństwa Rosji, fałszowali dane funkcjonariusza rosyjskiego wywiadu oraz działali na niekorzyść państwa Polskiego. Tym samym, obecne medialne wypowiedzi byłego szefa SKW pana Noska, trzeba zestawiać z tym, co opublikowała Telewizja Republika.

Telewizja Republika

Poniższe dokumenty jasno pokazują, że do Moskwy byli wysyłani oficerowie SKW.

Dokument drugi pokazuje, że fałszowano dane funkcjonariusza rosyjskich służb specjalnych: 

Były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego Piotr Pytel oraz dyrektor jego gabinetu Krzysztof Dusza w czasie swojego urzędowania w SKW spotykali się z W.J. – rezydentem rosyjskiego wywiadu w Polsce. Spotkania odbywały się w czasie, gdy Pytel był dyrektorem Zarządu Operacyjnego SKW, a szefem wojskowego kontrwywiadu – gen. Janusz Nosek. Jedno z nich zorganizowano we wsi Ułowo, tuż obok granicy z obwodem kaliningradzkim. „Gazeta Polska” dotarła do dokumentów w tej sprawie.

Czytaj więcej: "Gazeta Polska" ujawnia: Tajne spotkania ludzi Tuska z rosyjskimi służbami

 

 Źródło: Telewizja Republika

#SKW #Janusz Nosek

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo