Hejterzy wzięli na celownik Kamila Stocha. Mszczą się za „Różaniec do granic”

„Do tych, których może dotyczyć… Jeśli zmierzacie dziś na granice, na pewno wiecie co robić. Jeśli, tak jak ja, ze względu na obowiązki nie możecie dotrzeć na określone miejsce, pomódlcie się stamtąd gdzie akurat przebywacie. Bądźmy razem :) #rozaniecdogranic #14.00 #Polska” – napisał na Facebooku przed rozpoczęciem akcji „Różaniec do granic” Kamil Stoch. Natychmiast uruchomili się hejterzy, którzy zaatakowali za to sportowca.

Kamil Stoch
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Uczestnicy akcji "Różaniec do granic" modlili się w sobotę o pokój dla Polski i świata. Modlitwa odbywała się na górskich szczytach i na morzu, na lotniskach, w samolotach, w bazie wojskowej w Afganistanie i za kołem podbiegunowym. W akcji – według organizatorów – wzięło udział około milion osób.

W sobotę, w święto Matki Bożej Różańcowej w 320 kościołach stacyjnych na terenie 22 diecezji na obrzeżach Polski została podjęta modlitwa o pokój dla Polski i całego świata. Uczestnicy zgromadzili się w kościołach o godz. 10.30, tam wysłuchali konferencji, uczestniczyli w mszy św. o godz. 11.00 i adoracji Najświętszego Sakramentu. Następnie przeszli lub przejechali do wyznaczonych stref modlitwy – było ich około czterech tysięcy – w których o godzinie 14.00 rozpoczęła się modlitwa różańcowa.

Akcję poparł m.in. nasz skoczek narciarski, Kamil Stoch. Niestety, deklaracja sportowca stała się dla hejterów okazją do skandalicznych ataków na niego.

Kamil. Uważałem Ciebie i uważam dalej za rozsądnego, dojrzałego człowieka. Dlatego dziwię się, że dajesz się manipulować przez Kościół katolicki. Na tym polega manipulowanie ludźmi. Czy wierzysz w to, że któryś z biskupów bierze w tym udział? To „cyrk” i kompletna paranoja. Czyżbyś nie słyszał od księży, biskupów podczas kazań na mszy świętej, że Polska za czasów PO była w „ruinie i zgliszczach”, a dzisiaj jest krajem rozwiniętym, jak głosi Jej premier Szydło. Przemyśl to, o czym Ci teraz mówię.

Kamilu badania okresowe zrobione? Pod beretem wszystko okey? Może warto umówić się na spotkanie z lekarzem wiadomej profesji. No chyba że wszystkiemu winien ten smog.

Lubię Cię i szanuję, ale proszę Cię nie zaogniaj sytuacji i tak już napiętej do granic możliwości. Można wierzyć, można robić to publicznie, ale po co namawiać do takiego zachowania, nikomu niepotrzebnego jak ten "Różaniec do granic".

Z całym szacunkiem Panie Kamilu… uznam, że tego nie przeczytałam… chociaż nie wiem czy da się to odzobaczyć…  

– to tylko niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się pod wpisem Kamila Stocha. 

Wcześniej z podobnym, skandalicznym zachowaniem ze strony internautów, spotkał się aktor Cezary Pazura, który również publicznie poparł "Różaniec do granic", a nawet wystąpił w spocie promującym akcję.

 Źródło: sportowefakty.wp.pl, niezalezna.pl

 

#hejter #hejterzy #modlitwa #Różaniec do granic #sport #skoki narciarskie #Kamil Stoch #hejt

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo