Wyjątkowy koncert dla Aleppo w TVP1

Już 9 lipca (niedziela) w Jedynce wspaniali artyści w niezwykłym charytatywnym koncercie w Krakowie.

Już 9 lipca (niedziela) w Jedynce wspaniali artyści w niezwykłym charytatywnym koncercie w Krakowie. „Co może przynieść nowy dzień” to muzyczne widowisko i gest solidarności z mieszkańcami Aleppo. W koncercie wystąpią m.in. Kasia Kowalska, Sebastian Karpiel-Bułecka, Marek Piekarczyk, Ray Wilson, zespół BEME, Maleo, Magda Steczkowska, Milo Kurtis.

Zniszczone miasto i ludzie, którzy stracili nadzieję. Brutalna wojna, strach i życie w ruinach, to rzeczywistość mieszkańców Aleppo. Syryjczycy, po ucieczce przed wojną i nalotami, powoli próbują wrócić do normalności. Jednak ich sytuacja jest bardzo trudna, dlatego tak ważne jest wsparcie finansowe. Z myślą o nich, w niedzielny wieczór, widzowie TVP1 obejrzą wyjątkowy charytatywny koncert, podczas którego za pomocą SMS można będzie przekazać konkretną kwotę na pomoc dla obywateli Aleppo. Zebrane pieniądze zasilą Caritas prowadzący działalność w Syrii, a mieszkańcy miasta otrzymają potrzebne im artykuły: żywność, wodę, leki, ciepłe koce.

Koncert jest imprezą zainspirowaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a towarzyszącą 41. Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO, poświęconej głównie kwestiom odbudowy Aleppo. Niezwykłe wydarzenie muzyczne w Krakowie poprowadzą Magda Steczkowska i Grzegorz Miśtal. „Co może przynieść nowy dzień” to już drugi w tym roku charytatywny koncert w Jedynce, którego celem jest pomoc mieszkańcom Aleppo. Pomóżmy odbudować Aleppo. Bądźmy solidarni z jego mieszkańcami.

Koncert „Co może przynieść nowy dzień”, TVP1, 9 lipca, godz. 22:00.

 Źródło: niezalezna.pl,TVP

 

#Magda Steczkowska #Maleo #Karpiel Bułecka #UNESCO #MKiDN #Aleppo #TVP

MJ
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo