Donald Trump ląduje w Warszawie - TRANSMISJA

  

W środę, 5 lipca o godzinie 22:00 zapraszamy na transmisję na żywo z powitania prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Warszawie. Prezydent Trump wyląduje na warszawskim lotnisku im. Chopina.

Na lotnisku prezydenta będą witać m.in. szef MSZ Witold Waszczykowski oraz szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski. Następnie Donald Trump uda się na odpoczynek do hotelu, a już w czwartek o godzinie 9.00 spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą, po czym weźmie udział w obradach Szczytu Trójmorza.

Zapraszamy do śledzenia wszystkich relacji na żywo związanych z wizytą prezydenta Stanów Zjednoczonych na portalu niezależna.pl.

Pierwsza transmisja w środę o 22.00:
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Petru w wyśmienitej formie! Znów bawi do łez. Tak się rozpędził, że zapowiedział... koniec kariery

Ryszard Petru / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Lider partii Teraz! Ryszard Petru nie traci formy i nadal rozbawia lepiej niż niejeden kabaret. Udzielając wywiadu zapędził się tak bardzo, że zapowiedział już nawet koniec swojej politycznej kariery. Ale to nie wszystko! Petru uchylił rąbka tajemnicy na temat reprezentacji jego partii w eurowyborach. Zrobił to w taki sposób, że doprawdy trudno przy tym zachować resztki powagi.

Ryszard Petru zapowiedział w radiu RMF FM, że jeśli w przyszłym Sejmie znajdzie się w opozycji, wówczas zrezygnuje z mandatu poselskiego.

Mam 47 lat, nie ma sensu przez kolejne cztery lata, do 51 lat, po prostu nie mieć wpływu na rzeczywistość.
- mówił Petru.

Pytany, czy w tej sytuacji warto w ogóle na niego oddawać głos, najwyraźniej nieco się zmieszał i zaczął przekonywać, że jednak chciałby, aby to na niego głosowano.

Warto, dlatego, że my chcemy wchodzić do Sejmu, który obali PiS, a nie który się będzie przyglądał, jak PiS przez kolejne cztery lata niszczy państwo.
- mówił Petru.

Lider Teraz!, która dołączyła do Koalicji Europejskiej, wypowiedział się również na temat wyborów do Parlamentu Europejskiego. Na pytanie, czy w nich wystartuje, odpowiedział, że nie będzie ogłaszał żadnych decyzji, póki PSL nie zdecyduje, czy przyłączy się do koalicji. To jednak nie wszystko!

Petru pytany, czy partia Teraz! może sobie pozwolić, aby troje posłów tej formacji – sam Petru, Joanna Scheuring-Wielgus i Joanna Schmidt - nie startowało w wyborach do europarlamentu, znów  popisał się talentami krasomówczymi.

- Większość z naszej trójki posłów Teraz będzie startowała do Parlamentu Europejskiego.
 - zapowiedział enigmatycznie Petru.

Jednocześnie Petru zastrzegł, że nie chce zapowiadać, ilu kandydatów na europosłów wystawi jego partia, ponieważ nie ma ostatecznych uzgodnień co do kształtu list koalicji. Zaznaczył, że Teraz! jest w stanie wystawić „optymalnie trzynastu”.

To jest maks, który ma sens, bo jest trzynaście okręgów.
- powiedział.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl