Ksiądz Sowa o „kolacyjce z Rysiem Petru”: Niedługo ciekawe informacje o Ryśku się ukażą

Ksiądz Kazimierz Sowa opowiada o „kolacyjce z Ryszardem Petru” i ciekawych informacjach na temat lidera Nowoczesnej, które miały wówczas niebawem wypłynąć.

Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Ksiądz Kazimierz Sowa opowiada o „kolacyjce z Ryszardem Petru” i ciekawych informacjach na temat lidera Nowoczesnej, które miały wówczas niebawem wypłynąć.

Na jaw wyszły nieznane dotąd nagrania z restauracji „Sowa&Przyjaciele”. Jak się okazuje taśmy są zapisem rozmów, które odbywały się w lutym 2014 roku. Jednym z aktywniejszych rozmówców był wówczas ks. Kazimierz Sowa. W trakcie jednej z rozmów wspomina na przykład... „kolacyjkę z Rysiem Petru”.

CZYTAJ TEŻ: Ks. Sowa strategiem Platformy? Radzi Grasiowi, jak PO ma dbać o wątpiący elektorat. NOWE NAGRANIA

Poniżej publikujemy zapis rozmowy z ks. Kazimierza Sowy, w trakcie której kapłan zapowiada, że niebawem ukażą się ciekawe informacje na temat samego Petru.

ks. Sowa: Ale ja słuchajcie, ja byłem kiedyś na jednej takiej kolacyjce z Rysiem Petru, nota bene za niedługo też ciekawe informacje o Ryśku się ukażą... prezes... yyy... przewodniczący rady nadzorczej PKP... Ale zarazem taki zlinkowany pod Elą w sensie wiesz, tak zwany prezes nie honorowy tylko... no jak wiecie są zawsze trzy rodzaje prezesów... urzędujący, reprezentujący i zapier...ący i Rysiu będzie tym trzecim... czyli będzie...
 
Głos: zapier...ł
 
ks. Sowa: Czyli wiesz, będzie musiał się pokazywać, tłumaczyć w mediach i tak dalej... ale do czego zmierzam, byliśmy na tej kolacyjce i tego pijemy jakieś winko, jedno drugie no i tam już wiesz, no to tu zostanie... Ja tam w tej knajpce jestem tydzień później gadamy tu tego i ja mówię wie pani co może po lampeczce z tego co zostało... a pani ooo proszę pana tego już nie ma pan Petru był tu następnego dnia.

 

ZOBACZ FILM:


CZYTAJ WIĘCEJ: Tomasz Sakiewicz o szokujących słowach ks. Sowy: W tej sprawie powinna być powołana komisja śledcza

CZYTAJ WIĘCEJ: Wraca afera podsłuchowa. Ujawniono NOWE TAŚMY. Tak ks. Sowa i Jerzy Mazgaj chcieli niszczyć „Gazetę Polską”

 

Źródło: niezalezna.pl,TVP Info

#ks. Kazimierz Sowa #Paweł Graś #afera taśmowa #afera podsłuchowa #Ryszard Petru

rz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo