niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

Gollob nie ma do nikogo pretensji

Dodano: 10.05.2017 [09:54]
Gollob nie ma do nikogo pretensji - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Tomasz Gollob nie chce, aby prowadzone było postępowanie w sprawie jego wypadku. Żużlowiec został przesłuchany przez prokuraturę i oznajmił, że nie ma do nikogo pretensji w sprawie wypadku.

Prokuratura rejonowa w Chełmnie prowadzi czynności procesowe w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu Tomasza Golloba podczas zawodów motocrossowych odbywających się 23 kwietnia w tym mieście, ale śledztwo jest prowadzone z urzędu, a sam sportowiec, który podczas wypadku doznał licznych obrażeń kręgosłupa, nie chce postępowania w tej sprawie. 

- W ich ramach przeprowadzone zostało przesłuchanie poszkodowanego. Z wyjaśnień żużlowca wynika, że jest profesjonalistą, który liczy się z tym, że ten sport niesie ze sobą ryzyko odniesienia poważnych obrażeń ciała. Pokrzywdzony wskazał, że motocykle przed zawodami przygotowuje praktycznie sam, polega tej mierze głównie na sobie, a zawody i miejsce ich odbywania były przygotowane w pełni profesjonalne

- powiedział prokurator Krause.

Prokuratura nie może zaprzestać dalszych czynności, bo tak chce żużlowiec, muszą one być doprowadzone do końca. - Będą jeszcze przesłuchani inni świadkowie, a także czekamy na opinię medyczną, która potwierdzi, jak poważny jest uszczerbek na zdrowiu powstały w wyniku tego wypadku - tłumaczy Krauze.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Bardzo serdecznie dziękujemy, że pan Gollob nikogo nie obwinia za swoją własna głupotę oraz za brak wkalkulowania kalectwa lub utraty życia przy uprawianiu tak niebezpiecznych "sportów".

Osoby kalekie od urodzenia - czyli kalekie bez swojej winy - codziennie walczące o każdy oddech - śmieją sie do rozpuku z pana Golloba.

niestety,wypadek w takim sporcie może mieć tragiczne następstwa;zawodnik musi to brać pod uwagę.....Panie Tomaszu!Niech się Pan trzyma!życzę powrotu do zdrowia!do tego potrzeba siły!Pan ją ma!

Słowa uznaniai życzę powrotu do zdrowia na ile to tylko bedzie mozliwie. NIe jest łatwo pogodzić się z porażka jaka niesie taki wypadek. Tomasz jest godnym naśladowania przykłądem dla iwelu. Z pewnoscia nie podda isę kalectwu i bedize walczył o swoje zdrowie i powrót w jak najszerszym stopniu do jakiejś kariery zawodowej. Czy żuzlowca? Penie nie, ale są jeszcze inne dyscypliny w których występują ludzie z problemami zdrowotnymi i byc moze zobaczymy go jeszcze na jakichś innych zawodach jako triumfatora. Osobiście wierzę że uda mu sięwrócić do sprawnosci fizycznej pozwalającej na takie działania. Życzę powodzenia tomku!!!

Szacunek dla Tomka! - pomimo tak dotkliwego wypadku wznosi się nad poziom osobistej goryczy. To z pewnością zachowanie niedostępne dla każdego. Zdrowia Panie Tomaszu.

Tak sie zachowuja wylacznie sportowcy-profesjonalisci. Tomasz wielki czlowiek, sportowiec i profesjonalista. Zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia. I jak go znamy, chyba nas jeszcze w jego stylu zaskoczy. Powodzenia.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl