niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Pęka kolejny balon manipulacji opozycji. Sasin: Nie ma żadnej sprawy Macierewicza. Pan minister nie jest problemem dla PiS

Dodano: 20.04.2017 [14:02]
Pęka kolejny balon manipulacji opozycji. Sasin: Nie ma żadnej sprawy Macierewicza. Pan minister nie jest problemem dla PiS - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Jacek Sasin jednoznacznie tłumaczy, że nie ma mowy o żadnym konflikcie z szefem MON Antonim Macierewiczem. Zdaniem polityka Prawa i Sprawiedliwości całą tzw. sprawę Macierewicza nakręcają politycy opozycji.

W rozmowie z „Rzeczpospolitą” pod adresem opozycji padły mocne słowa:

- Nie ma żadnej sprawy Macierewicza. Pan minister nie jest problemem dla PiS, a wręcz przeciwnie – jest dla partii wartością dodaną. Wokół pana Misiewicza opozycja zbudowała negatywny przekaz tylko po to, by uderzyć w PiS. Temat tego pana jest marginalny w stosunku do osiągnięć rządu. Opozycja, nie mając powodów do krytykowania naszej polityki, znalazła sobie obiekt w postaci pana Misiewicza, który popełnił niezręczności. Patrzmy na sprawę w odpowiednich proporcjach. - tłumaczył na łamach „Rzeczpospolitej” Jacek Sasin.

Ponadto polityk Prawa i Sprawiedliwości zwracał uwagę, jak duże znaczenie dla samej partii ma Antoni Macierewicz, ze względu na swoją „kartę biograficzną”.

 - Antoni Macierewicz, obok prezesa Kaczyńskiego, ma najpiękniejszą kartę biograficzną w PiS. Ufam, że Antoni Macierewicz najlepiej, jak potrafi, wypełnia swoje funkcje polityczne i ministerialne.  [...]  Część wyborców głosuje na PiS właśnie dzięki Antoniemu Macierewiczowi. Wielokrotnie widziałem, z jakim entuzjazmem dzisiejszy szef MON jest przyjmowany przez naszych wyborców. Nie mam wrażenia, żeby nasi wyborcy nie tolerowali ministra Macierewicza – tłumaczy w rozmowie z „Rzeczpospolitą” Jacek Sasin.

Wcześniej na temat rzekomego konfliktu w PiS stanowczo wypowiadał się już dziś szef BBN.

Na moją wiedzę kwestia zmiana na stanowisku szefa MON nie była rozpatrywana – powiedział dziś Paweł Soloch. Dodał, że taka ewentualność w ogóle nie była brana przez prezydenta pod uwagę. „Nie wyczuwałem u niego takiego nastawienia” – stwierdził.

CZYTAJ WIĘCEJ: To koniec spekulacji! Szef BBN: Prezydent nie bierze pod uwagę zmiany na stanowisku szefa MON
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ja tylko chciałabym wiedzieć w razie konfliktu gdzie nasza armia zostanie przetransportowana cudzym rozkazem ponieważ nie jesteśmy w euopie państwem ramowym nato, oddaliśmy krzesełko niemcom. Kto w takim razie będzie naczelnym wodzem, AM czy PADktóry jak wyszło zielonego pojęcia o armii nie ma. TO jest totalny koszmar, kino.
Proszę zauważyć z punku historycznego, do kiedy Marszałek POlski autentyczny żołnierz i wódz istniał, to polska armia odgrywała poerwsze skrzypce w europie On wysyał generałów i pułkowników do załatwniania spraw na arenie międzynarodowej. W momencie gdy na czele stanąl minister, premier, prezydent polska armia prawie milion osób przestała istnieć, tylk rzesze niewolniczego wojska mordowanego wysyłanego w najczięższe boje, zniewoonego do końca. Nam jest potrzebny autentyczny żołnierz i wódz, sprowadżcie polsko-amerykańskiego generała który był na wojnie na stanowisko ministra MON.To musi być człowiek z autentycznym autorytetem światowym i żoiłnierz, wtedy wszystko będzie miało autentyczny sens. Inaczej nie damy rady , ja już to widzę, Mamy za duże problemy. Jest jeden genera polskiego pochodzenia w stanie spovzynku w amerykańskiej armii niech on poprowadzi ministerstwo.

jcieszkowski, znow probujesz ludzi oglupic. W Ruso-Germanii za PO-PSL Polska Armia rzadzili twoi najeci towarzysze. Tak na czas pokoju czy ewentuolnej wojny. To byli wasale, dla ktorych szczytem sukcesu bylo poklepanie po plecach i pochwala urzedasow Ruso-Germanni.
Za obecnych rzadow PiS PAD kieruje "steruje" krajem, czynnosci wykonawcze spelnia Rzad. Armia w Polsce obecnie kieruje Macierewicz a nie twoje kumostwo po kadzieli. To Cie boli i dlatego z zalu wypisujesz jakies glupoty, ze "polska prawie milion osob armia przestala istniec". Zapomniales dodac, ze przestala istniec dla twoich kumotrow.

O obowiązującej w UE i USA cywilnej kontroli nad armią oczywiście nic nie wiesz?
A kiedy w Polsce urzędy sprawowali m.in. sikorski, Komorowski, Szmajdziński, Onyszkiewicz, czy klich, wreszcie siemoniak nie było widać tej twojej wzmożonej aktywności!
a teraz ogarnia cię silna sraczka!

Gdyby pan prezydent Duda miał problem z obecnością w rządzie pana A.Macierewicza to ja nie miałbym żadnego problemu z nie głosowaniem na pana prezydenta Dudę.
Nie jestem też przywiązany do myśli by pani premier Szydło była nadal premierem.
Pan Macierewicz całym swoim życiem udowodnił jakim wartościom i komu służy.

zgadzam sie, ręce precz od pana Macierewicza, najlepszy Minister w Rządzie, dzieki niemu Polacy będa się czuc bezpiecznie, a Polska rosnie w siłę i Putin nam niegrozny

Czy to prawda, że wpłynął do sejmu wniosek PO o votum nieufności dla min. Macierewicza?. Jeżeli to prawdo to zobaczymy w praniu czy Prawo i Sprawiedliwość jest coś warte i czy jego członkowie nie rzucają słów na wiatr. We wczojaszxym w tle wiji zaskoczył mnie pan Ziemkiewicz o którym miałem dosyć dobre zdanie. Mianowice powiedział, że pan Misiewicz nie zrobił nic dobrego, ani nic złego. Jeżeli nie robił nic to daje piastował by stanowisko rzecznika MON, a perelowskie trepy latały by za nim z parasolem. Ponieważ nadepnął mocno na odciski sbkom i wsiokom więc wylecial nie jest już recznikiem monu.Później mówił,że będzi latał do tvn - w przeciwieństwie do niego pan Misiewicz wie co to jest lojalność wobec przełożonego i Polski. Skąd sie takie bezmózgi biorą? Nagonka w tvp na pana Misiewicza jest niesmaczna.

Warto totalnym awanturnikom pokazać miejsce w szyku. Teraz manipulują posługując się prawem do referendum. Misiewicz się skończył, wykorzystują dymisję Berczyńskiego do walki z Macierewiczem.Tych szalbierzy, cyników i hipokrytów jest sporo i nie należy dawać im pola do ich brudnej gry. Potrzebna jest ostra reakcja na te ich podłe zabiegi w celu mącenia ludziom w głowach dla odzyskania utraconych żerowisk.
Totalna opozycja to ludzie bez czci i wiary.Fircyk Tusk jest potwierdzeniem ich pogardliwego stosunku do polskich spraw. Trzeba się przed nimi strzec jak przed zarazą.To jest łże elita, nierobów i cwaniaków wyhodowana do działania przeciw Polsce i do żerowania na niej dla własnych korzyści.
Mam nadzieję, że już nigdy Polacy do platformianego szamba nie wdepną.

Podpisuję się pod tym obiema rękami,żywię także głęboką nadzieję,że w miarę trwania kadencji tego parlamentu i rządu,coraz więcej wyborców będzie chciało się pod tym podpisać.Niestety,uwłaszczonych na magdalenkowym dealu,tak bardzo boli puste,niemalże wylizane już koryto,że są zdolni do jeszcze bardziej haniebnych posunięć.Prawdziwy bój zacznie się w pażdzierniku,kiedy trzeba będzie godziwie żyć a kuponów chwały do odcinania już zabraknie.Jeszcze tłuszcza nie zginęła....będzie ich hymnem przewodnim.

Amen.

bardzo dobre, szkoda tylko że dochodzi do takiej sytuacji.

Według mnie na czele MON-u powinien stać żołnierz-wódz , doświadczony wojownik, który widział i wie jak żołnierze gin, jak obronić kraj, z prawdziwego zdarzenia a nie urzędnik, historyk itp. Dlaczego Trump obstawił się generałami, jednocześnie nie wacha się zrezygnować z kogoś kto się skompromitował bo wie na czym świat stoi, nie na kwiatkach a na sile i działaniach. Ciekawa jestem gdzie minister MON znajdzie się w czasie ataku na POlskę, napewno nie w okopach, tylko w drodze na wygnanie.

A skąd go Pani weźmie?. Przyśle go Pani w pacze z moskwy? A znajdzie sie tam gdzie jego miejsce i na pewno nie w okopach. Okopy to miejsce dla żołnierza, a nie Ministra Obrony Narodowej

Jakie okopy???

I kiedy to Pan Minister Macierewicz się skompromitował???

...same bzdury, żywcem z tvn!
Pani wpis to jest manipulacja oparta na domniemaniach i oszczerstwach.

Pani cieszkowska, koniec prowokacji! Odgwizdane.

Szanowna pani
Czy pani coś zaszkodziło? Jedzenie lub picie?
Mam nadzieję że nie propaganda.
Dwudziestu takich ludzi jak pan Macierewicz i po czerwono-różowych w instytucjach i urzędach państwowych nie pozostało by nawet wspomnienie czego sobie i państwu serdecznie życzę.

Wspanialy jest Targalski na wideo Niezalezynej,pt.Targalski i Borowski.
Targalski jest dobry ,kiedy nie wchodzi na tematy swoich obsesji,tj.Narodowcow,Zydow i agentow,.
Doszedl jednak,podobnie jak ja, do wnioskow gleboko pesymistycznych.
Reytan poleca Targalskiego.
Cuda sie dzieja.

nie ma sprawy ministra mon jest sprawa bezkarnego istnienia tak zwanwgo urzędu MON w teoretycznym systemie państwowym.

Napisz,na jakiej podstawie takzes sie zawziela na Macierewicza.
Pytam,bo korzystasz z argumentow Komuny.

Lech Kaczyński mianował szefem MON-u Aleksandra Szczygło który był wojskowym i miał wojskową wersę odbudowy armii, po jego śmieerci nie mamy ministerstwa obrony. Am nie daje rady jest dobry propagandowo ale nie merytorycznie wojskowo-niezwykle słaby i się wygłupia z wsadzanieim gówniarzy na niezwykle odpowiedzialne sTANOWISKA W mon. tO JEST ŻART CO DZISIAJ MAMY. Jestem straszliwie zawiedziona na AM.

prawdziwi żołnierze! który ci pasuje na stanowisko Ministra ON? jest z czego wybierać!

http://niezalezna.pl/uploads/s...

to był atache polityczni fsb, ja mówię o prawdziwej polskiej armii jaka istniała prze drugą wojną światową i została świadomie totalnie wyniszczona przez wrogów i przyjaciół. Tutaj chodzi o polską armię. NIby rosyjskie wosjko opuściło polskie ziemie 25 lattemmu, no i co no i nic, bandy grasują dalej a urzędnicy urządzają nam medialne ewenty. Ludzie stuknijcie się w głowę.

Sama mocno stuknij się w głowę! Minister Macierewicz to NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH i żadne mistyfikacje cieszkowskich tego nie zmienią!!!
Tylko szpiegom, malwersantom i agentom, WROGIM POLSCE może zależeć na pozbawieniu go teki ministra, bo JEST DLA WAS JAK ZADRA W DUPIE!!! boli was to, jak widać, bardzo, bardzo mocno!
A już było tak pięknie! Komorowski polikwidował jednostki na wschodniej granicy, bo po co one skoro tam za progiem sami przyjaciele!!!
Macierewicz jest dla was za dobry, nie do przejścia, to człowiek honoru i patriota, jego uczciwość i wierność Polsce są NIEPODWAŻALNE!
i ŻADNE MARNE PRÓBY OCZERNIANIA GO PODWAŻANIA CELOWOŚCI JEGO OSOBY NA TYM STANOWISKU NIE PRZEJDĄ!!!
Zapamiętaj to sobie trollu jcieszkowska.

Radykalna ocena. Jeśli nie Macierewicz, to kto ? Szef MON, musi być cywilem, by żołnierze nie angażowali się w politykę. Zadaniem wojska, jest obrona biologicznego bytu narodu. W naszym kręgu kulturowym, armia nie pełni funkcji politycznych, jak w kręgu kultury bizantyjskiej. Gdzie dowódcy lokalnych garnizonów, pełnili jednocześnie, funkcje administracyjne. Tak było też, w Imperium Otomańskim. W Polsce, ostatnim żołnierzem pełniącym funkcję prezydenta, był gen. Jaruzelski, a funkcję ministra - gen. Kiszczak.

Twierdzę, że cała heca z panem Misiewiczem to sbecko wsiowa ustawka i gówniarzem pan Misiewicz nie jest. Gówniarzem jesteś ty kacapski kałmuku.

Opozycja i oczywiście TVN dwoją się i troją aby skłócić PREZYDENTA Z Kaczyńskim i Macierewiczem.

Ta banda PO-wska, NowośmierdzącaPRL-em i Partia Sługusów Lizusów aż się ślinią, żeby coś działo sie niedobrego u PiS-iorów. Tych destruktorów państwa polskiego, zlodziei i aferzystów nie można dopuścić do koryta, bo będzie jeszcze gorzej niż przez 8 lat rządów tych baranów chyżego ruja, chodzącego dziś na pasku Merkel.

Tak, tak... to ta śmierdząca opozycja razem z Tuskiem i Merkel tak oczerniała biednego Misiewicza, że Pan Prezes rękoma Brudzińskiego, Kamińskiego i Suskiego pozbawił tego młodego i zdolnego człowieka wszelkich stanowisk i szans na przyzłość..

Upraszczajac, teraz po sprawie nagonki na Macierewicza widac, ze Min. Sienkiewicz, nieglupi rozgarniety czlowiek, bedac Min Spraw Wewnetrznym, dobrze wiedzial co mowil, ze Polska PO-PSL, jest panstwem teoretycznym w ramach Ruso - Germanni.
Wasz(rosyjski) Prezydent, nasz(niemiecki) Premier. Eliminacja patriotycznej politycznej Polskiej Elity w Smolensku. Rusowie przejmuja sledztwo, bo to stalo sie w ich kraju. Okolo 80% funkcji decyzyjnych w podbitym panstwie po Smolensku przejmuja ludzie sluzb,-czytaj nie polskich sluzb. Min Rosyjskiego MSZ, Lawrow przeprowadza robocze konferencje z Polskim MSZ i ich Ambasadorami na temat prowadzenia "wspolnej" -czytaj rosyjskiej polityki zagranicznej. Nastepuje reorganizacja Polskiej Armii na potrzeby Ruso - Germanni. Nastepuje ordynarne rozkradanie Polski. Mlodych ludzi, ktorzy by mogli potencjalnie sie buntowac, ekonomicznie zmusza sie do emigrowania z Polski. Pierwsza po Smolensku akcja Prezydenta-Rezydenta jest budowa i otwarcie pomnika w Osowie, Ruskim gierojom za to, ze napadli Polske w 1920 roku. Ruso-Germania zalatwia ruch bezwizowy dla Rosjan do UE poprzez podbita Polske. Min Polskiego MSZ Sikorski sklada chold w Parlamentem Niemiec, ze od tej chwili poddancza Ruso-Germanni elita polityczna(PO-PSL), podbitej Polski, chce byc poddana tylko Niemcom. Z Polskich Szkol, podobnie jak pod zaborami eliminuje sie Polska Historie i wychowanie Patriotyczne. Podobnie sie robi w zyciu publicznym ......... ............. .............

W podsumawaniu w Polsce mamy otwarta walke pomiedzy Polakami reprezentowanymi przez Polska Prawice, czytaj PiS i KK a Agentami Russo-Germanni w Polsce -czytaj Totalna Opozycja, ktora ma duzo, za duza reprezentacje w Sejmie poniewaz udalo im sie poslizgiem, jak dawniej, lecz w mniejszym stopniu oszukac wybory. Mniejmy nadzieje, ze zgodnie z opinia Sienkiewicza wszyscy pojda siedziec.

A wiec Panowie, czapki z glowy przed Jaroslawem Kaczynskim, ze potrafil Polske wyprowadzic z takich opalow, w tak krotkim czasie, bez jednego wystrzalu. Czapki z glowy przed cala obecna Polska wladza w Polsce i Brukseli, ktora faktycznie zdemontowala Russo-Germanie i wyzwala wspolnie, od niej kraje Europy Srodkowej.

Oczywiście, że nie ma żadnej sprawy pana min. Macierewicza. JUŻ NIE MA, bo takie poparcie elektoratu PIS, ma jedynie jeszcze pan JK. Myslę, że panowie Brudziński, Suski, Sasin i pan Prezydent oraz jeszcze kilku innych, musiało odszczekać swoją nagonkę na pana Ministra, po takim lawinowym poparciu dla niego w mediach społecznościowych, a takze w TV Trwam. To było wręcz ultimatum, dla PIS. Jezeli nie było sprawy, jak twierdzi pan Sasin, to po co rozgrywano to tak oficjalnie na szczeblu wielkiej komisji najwyższych władz PIS i w mediach wrogich naszej opcji? Myślę, że pan Prezydent powinien na to odpowiedzieć, a także jego otoczenie, które ma w tej sprawie znaczny udział.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl