niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
20 lipca 2017

​Kinga Rusin odkryła tartak. Prezenterka TVN bezlitośnie wyśmiana

Dodano: 17.04.2017 [14:34]
​Kinga Rusin odkryła tartak. Prezenterka TVN bezlitośnie wyśmiana - niezalezna.pl
foto: demotywatory.pl
Gwiazdka telewizji TVN, Kinga Rusin podczas wyprawy na Mazury, odkryła... tartak. W związku z tym postanowiła opublikować post, w którym nawołuje do zaprzestania wycinki drzew. Swój apel połączyła ze zdjęciami, które miały udowodnić skalę zniszczenia lasów. Miało być poważnie, a skończyło się śmiesznie.

„Świąteczne widoki w drodze na Mazury. Im bliżej celu tym gorzej. Jest jak na cmentarzu drzew. Średnica tych na zdjęciu, świeżo wyciętych drzew grubo przekracza metr. Jak myślicie, to kornik? #lexszyszko” – napisała Kinga Rusin.

Zachęciła jednocześnie internautów do podpisywania petycji przeciwko zniesieniu ustawy o swobodnym wyrębie na prywatnej posesji.Reakcje były bezlitosne. Pod postem gwiazdki natychmiast pojawiła się fala krytyki...

– Brejking nius! Wygląda na to że pani celebrytka odkryła tartak!!!!! #StopMeblom – skomentowała Żelazna Logika.– Pani Kinga pierwszy raz w życiu tartak zobaczyła. Drewno nie jest produktem Ikea, tylko lasu. W Polsce jest dodatni przyrost drewna. Więcej drzew się sadzi niż wycina – podkreślił Robert.– Brawo, odkryła pani tartak, niesamowite znalezisko. Widać, że tęsknota, za inteligencją w pani oczach nie jest przypadkowa – napisał kolejny internauta.Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

ewidentny tartak. a ona głupia jak but. ONA SIĘ PODNIECA I LANSUJE NA OBROŃCE PRZYRODY. chyba tą głupotą już zaprzestanie tych pojękiwań i bełkotu. ZOSTAŁA WYŚMIANA, BO MYŚLI, ZE LUDZI DA SIĘ OD TAK ŁATWO OSZUKAĆ. NO chyba takich kretynów jak ona.

KRETYNKA. Co ona robi w telewizji? ZABIERA MIEJSCE LUDZIOM ZDOLNYM. To właśnie zrobiły komuchy. ZABRAŁY MIEJSCA LUDZIOM, KTÓRZY POWINNI TEN KRAJ WYCIĄGNĄĆ Z BAGNA, A NIE PAKOWAĆ GO W JESZCZE WIĘKSZE. ta kretynka powinna kible sprzątać w TV a nie w niej występować. JAK NA NIĄ PATRZĘ, TO NIE WIEM, CZY PŁAKAĆ, CZY SIĘ ŚMIAĆ.

Alez to denna kobieta! PO prostu baba-przyglup!

Pierwsza żona Tomasza Lisa. Najlepsza koleżanka drugiej żony Tomasza Lisa.

Angielskiego nie zna.
Ale chyba umie korzystać z Google translate

Swoją drogą obydwie kobitki Lisa są jakoś inaczej inteligentne. Ta odkrywa tartak, a ta druga pytała przecież: kim był ten Kuczer. No cóż jaki Lis, takie......

Ale pustak.

Ze Rusin CELEBBRYTKA jest glupia ta wlasnie udowodnila, zaczynam rozumiec ze Lis sie wyzbyl takigo nabytku jak Kinga !

bo była mądrzejsza! buhahahhahaha

Dobra wiadomość dla ekologów-celebrytów jest taka, że nakłady wyborczej nieustannie spadają, a co za tym idzie, mniej drzew będzie potrzebnych do wydania tego .... . Panią Kingę - w trosce o naturę - chcę zapytać: buciki pani nosi ze sztucznego tworzywa, czy może z naturalnej skórki, która "rośnie" na żywych zwierzątkach?

Produkt myślenia po tresurze przez byłego męża T.Lisa. Musiała zostać głęboko zapłodniona jego zbankrutowaną filozofią.

A czy to babsko używa papieru toaletowego i czyta ulubione niewątpliwie G... Wyborcze.P.szanowna wie ,że papier jest z drewna,a meble z czego,i to,że mleko daje krowa,a nie sklep,kolejne dziwadło co chce zaistnieć w przestrzeni publicznej,zapewne też resortowe.

zamiast drzew wycinajmy celebrytki!!

O ! I to najcenniejsze spostrzeżenie.

biedna idio-tka.Drzewa musza buc kiedys sciete i to wtedy kiedy są uzyteczne . A swoją drogą Unia Wolności namawiana przez takich obronców przyrody najpierw wytyczyła obszary Natura 2000 a nastepnie projektowano siec komunikacyjna itp.- Konflikty murowane.

Kingunia!
Jak ty mie zaimponowałaś dzisiaj!

Twój liZ forever.
Hania też poLizuje.

Naczelny lekarz kraju powinien w trybie PILNYM WYSTAWIĆ ZLECENIE NA OBOWIĄZKOWE( przymusowe) BADANEI STANU PSYCHICZNEGO TEJ KOMUNISTYCZNEJ IDIOTKI BĘKARTA RESORTOWEGO!
Widac samotnosć i brak sexsu doprowadziło ja do obłędu , a marsz do osrodka dla imigrantów do Niemiec, Szwecji, Francji, Holandii, Belgii czy gdzie inedziej dla zaspokojenia swojej chuci idiotko bo uderzająca sperma do łba jest niebezpieczna. Stara zeschła, skwaśniała idiotka

To teraz już tylko nagroda Nobla za odkrycie że drewno jest pozyskiwane z drzew -a drzewa z lasu. Z tego drewna wytwarza się deski potrzebne w budownictwie i meble które użytkuje zapewne "Gwiazda kabaretu" w TVN.

Przywilej celebryty to klepać co ślina na język przyniesie a czym głupiej tym lepiej bo jest się przez to lepszym celebrytą już nie wspomnę o śmieszności głupiej gwiazdki.

Pewnie swój dom ma wyłożony drewnem i nie kojarzy,że to drewno z lasu pochodzi.Pozostało jej coś zlisa.

Ludzie opamiętajcie się w wyśmiewaniu Kingi Rusin, to przecież była żona Lisa i pracownica TVN.

ona ma coś z lisa czyli zanik szarych komórek czyli bielactwo rozumowe. Wyrazy współczucia z POwodu tej przypadłości

braklo miszcza od uzupelniania """"rozumu w amoku ""w mozgu i mamy efekty ZALOSNE ,jesli ktos oglada to badzieiwe gdzie owa wystepuje to MA SYGNAL aby natychmiast oddalic sie z tych okolic bo moze sie totalnie mu udzielic..POLACY BADZCIE MADRZEJSI nie ogladajcie tego skad na was pluja

Należy uważać na głupich celebrytów... Zwłaszcza tych, którzy mieli kontakt z czerwonymi lisami...

Takim ludziom jak pani Kinga nienawiść do PiS zżera mózg. Przykro ale w czasie Świąt stwierdziłem to u wielu z mojej rodziny, logiczna rozmowa na argumenty nie wchodzi w rachubę.

Ostatni Cejrowski powiedział że z lewakami argumenty nie wchodzą w grę bo u nich to kwestia wiary. Miał rację, widzę to u siebie w pracy i w części swojej rodziny. Nie bo nie.. Bo Macierewicz, bo Misiewicz, bo apel smoleński, bo policjanci przebrani za aniołki, bo gospodarka w ruinie.. Jak im proponuję spojrzenie na stronę GUS i poczytanie wskaźników gospodarczych to przekracza ich możliwości, oni i tak wiedzą lepiej. Na stwierdzenie że kierują się emocjami a nie rozumem się obrażają.

Niestety, ale nie tylko w twojej rodzinie są tacy z wypranymi przez komunę mózgami.

Coś w tym jest... Ja mam to u siebie w pracy - dlaczego PiS nie? Odpowiedź: bo nie... Żadnych argumentów i to jest smutne.
Chciałbym tych ludzi jakoś przekonać do racji PiS, ale to niewykonalne, honor im chyba nie pozwala na przyznanie racji.

Był argument gospodarka ale lipa bo złotówka się umacnia teraz Misiewicze na topie

Widocznie rusin po raz pierwszy w zyciu zobaczyła las z bliska. Szkoda, że jej nie było w Zieleńcu u sobiesiaka.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl