niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Zamach w Berlinie dokładnie zaplanowany

Dodano: 01.04.2017 [13:13]
Zamach w Berlinie dokładnie zaplanowany - niezalezna.pl
foto: youtube.com/print screen
Tunezyjczyk Anis Amri, sprawca zamachu w Berlinie, w którym zamordowano 12 osób, w tym polski kierowca, dokładnie zaplanował swoją akcję, przygotowując się do niej przez kilka tygodni - podaje "Der Spiegel".

Niemieccy śledczy ustalili, że Amri od końca listopada niemal codziennie pojawiał się na ulicy w Berlinie, gdzie w grudniu zeszłego roku porwał ciężarówkę, zabijając kierowcę Polaka.

Analiza konta internetowego zamachowca, przeprowadzona po odnalezieniu jego telefonu komórkowego, pozwoliła na odtworzenie miejsc, w których pojawiał się. Wynika z niej, że Amri często przebywał na ulicy Friedrich-Krause-Ufer w Berlinie, gdzie doszło do uprowadzenia 40-tonowego pojazdu - czytamy w "Spieglu".

Zdaniem śledczych Tunezyjczyk planował od wielu tygodni porwanie jednego z parkujących zwykle w tym miejscu TIR-ów. Osoby mieszkające z Amrim w ośrodku dla uchodźców zeznały, że zamachowiec dobrze znał się na tych pojazdach.

19 grudnia 2016 roku Tunezyjczyk Anis Amri porwał ciężarówkę i po zastrzeleniu polskiego kierowcy Łukasza Urbana wjechał nią w tłum na jarmarku bożonarodzeniowym w centrum Berlina. W zamachu zginęło 12 osób, a ponad 50 zostało rannych. Udało mu się zbiec z miejsca ataku. Cztery dni później został zastrzelony przez włoskich policjantów pod Mediolanem.
Autor: Źródło: , ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

To że zamach w Berlinie był dokładnie zaplanowany to było oczywiste już kilka dni po zamachu. "Zgubione" dokumenty sprawcy na miejscu zbrodni, przeszłość kryminalna oraz finalne zastrzelenie głównego "podejrzanego", tego rzeczywiście nie można było przeprowadzić bez planowania.

Polak do końca walczył z islamskim bandytą, który poranił go nożem, to jest pewne. Natomiast Polska Prokuratura musi

ustalić co było dalej. Najprawdopodobniej, gdy TIR stanął Bohaterski Polak został zastrzelony przez nieudolną pedalsko-

lezbijską, szwabską Polizaj, która potem z powodów politycznych dała uciec islamskiemu zamachowcowi. Bo to Polak miał być

perfidnie wrobiony w zamach. Pierwsze doniesienia szwabskiej, dyspozycyjnej politycznie i nieudolnej Polizaj mówiły o

dwóch zamachowcach ! z których jeden został zastrzelony, a drugi uciekł ! Polska Prokuratura powinna przede wszystkim

ustalić kto zastrzelił Bohaterskiego Polskiego Kierowcę po zatrzymaniu się TIRa ! Jest oczywistym, że będzie to bardzo

trudne do ustalenia bo politykierzy 4-rzeszy specjalnie przeciągnęli oddanie ciała Bohaterskiego Polaka o kilkanaście dni !

Niemieckie "bajki" są pisane dla Niemców. Natomiast intelekt polski, przewyższa ich niedobory w tej materii i są dowody na kłamstwa zawarte w wyniku śledztwa jak i przekazie "spieglowskim". Dlaczego prokuratura i śledczy z Polski, łącznie z sekcją zwłok, nie uczestniczyli w tym procesie na terenie Niemiec? - syndrom Tuska w oddawaniu śledztwa, tym razem morderstwa dokonanego w Niemczech, i w Italii. A była to mordercza niemiecka prowokacja, rzucająca poważny cień, w opinii publicznej przeciwko Polsce. Ta sztuka się nie powiodła. Kierowca porywacz, gdyby posiadał broń, to nie zadawałby ciosów ran ciętych czy wkłutych, nożem. Jak również dobrowolnie z ciężkim ładunkiem, nie godziłby się na nocną wycieczkę z obcym do centrum Berlina. Kto zastrzelił Polskiego Kierowcę i dlaczego w ciężarówce? a nie w miejscu porwania jej?

No wlasnie, bajeczki dla Niemców. Oni sa doskonale poinformowani bo czytaja Spiegla, FR i SZ wiec jak do nich podejde z argumentem "a dlaczego tylko 12 zabitych i stanal w poprzek" to oni od razu wiedza, ze kazdy TIR ma automat do hamowania. Czyli tee porywacz nie mial o tym pojecia? Wystarczylo wyciagnac bezpiecznik. A milczenie Anielki a potem wszelkie "kolejne wersje" historyjek podawane przez Thomasa de Meziera...co jest oficerem STASI i bratankiem najwyzszego szefa STASI co w swoim czasie tylko podlegal Patruszewowi i mial przez 5 lat w swoim biurze w Dreznie "inspektora Putina" i asystentke Anielke. No to dodaje nam pewnosci, ze wszystkie wersje niemieckiego rzadu chocby najbardziej sprzeczne i absurdalne musza byc wiarygodnie.
Niemcy wczoraj nadawali w radio co i rusz o tym jak ten Amri sie meldowal w 37 urzedzach i zmienial miejsce, kazdy wiedzial, ze on zagraza..ale nie mogli go znalezc wiedzac nawet po odczytach komórki gdzie on jest..ale biurokracja w komunikacji poszczególnych urzedów nie pozwalala nic zrobic. Na mojego czuja byl on wiec "ustawiony" przez odpowiednie sluzby. Prowokacja jak ta z "Radio Gliwice" czy podobna, typowa dla bolszewików. Troche sie nie udala, tym razem.

100 / 100

zaden faszysta ani gebels jest niczym nie winien winien jest tunezyjczyk no to jest TAK JAK ANODINA DALA WYROK NA PIJANEGO Gen BLASIKA jak moze byc wonna ruda andzia ze przyjmuje terorystow

Najnowszy komentarz tygodnia Witolda Gadowskiego: Bliski Wschód w Europie - O zmianie prezesa PZU, wydarzeniach na Ukrainie, zagrożeniu dla Europy, oraz o dziwnych okolicznościach wizyty w ambasadzie Izraela i Dylanie. https://youtu.be/qJ8NkjAJGKY

Jak uprzejmie zamachowiec dał się zastrzelić.
Teraz "śledczy" mogą nam wcisnąć wszystko.

Jak obecnie się słyszy o Smoleńsku, to nasłuchy o zamachu miała Szwecja, Litwa czechy , Czesi wiadomośc o planowanym zamachu przekazali ryżemu, ale on jak widać jest nietykalny. Polskie służby poza wszelkimi podejrzeniami?
Pewnie zawczasu o w/w Niemcy dobrze wiedzieli .Póki rządzi lewactwo - dopóty będą zamachy.

O marsjanach zapomniałeś.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl