niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
20 lipca 2017

Chamski wpis Bałtroczyka. Obraża kobiety będące ministrami w rządzie PiS

Dodano: 17.03.2017 [18:53]
Chamski wpis Bałtroczyka. Obraża kobiety będące ministrami w rządzie PiS - niezalezna.pl
foto: Ja Fryta; creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en
Zwolennicy PO i Nowoczesnej co chwila mówią o swojej postępowości oraz szacunku wobec kobiet, prześladowanych rzekomo przez PiS. Ale jak przyjdzie co do czego, wychodzi z nich pogarda, brak wychowania i zwykłe chamstwo. Tak jak z konferansjera Piotra Bałtroczyka.

Bałtroczyk postawił na swoim profilu na Facebooku absurdalną tezę, że "Jarosław Kaczyński nie lubi kobiet". I postanowił ją udowodnić. Poziom jego wypowiedzi jest jednak rynsztokowy.

Jarosław Kaczyński nie lubi kobiet, wiem to na pewno. Właśnie dlatego twarzami swoich rządów uczynił grupę agresywnych, bezczelnych, obłudnych, zakłamanych i brzydkich stworów. Kempa, Szydło, Mazurek, Pawłowicz, magister Przyłębska to zemsta Kaczyńskiego. Chce się być gejem

- napisał konferansjer.Przypominamy, że Piotr Bałtroczyk był członkiem komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed wyborami prezydenckimi w 2010 i w 2015 r. Małżonka byłego prezydenta - Anna Komorowska - na pewno jest dziś z tego dumna. 
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Napisał: "twarzami swoich rządów uczynił grupę agresywnych, bezczelnych, obłudnych, zakłamanych i brzydkich stworów" pisząc m.in. o Pani Szydło, a ja się zastanawiam, czy widział on Ewę Kopacz? Jeżeli tak, to strach pomyśleć jakiego epitetu użyłby pod jej adresem, bo stwór - to zdecydowanie za mało!

Kolejny pajac! "Chce się być gejem" a może to takie ciche przyznanie, że się nim jest?

Ten człowiek ma uśmiech czubka!

Taki sam prostak jak jego pupil komor shoguniasty

To zwykły karierowicz i cham !!!!

A niech Bałtyroczych będzie gejem czy gojem ale kobiet chyba nie lubi skoro jest singlem.

MYSLAŁEM ZĘ TO NORMALNY ...A TO OKAZUJE SIE ZWYKŁY GŁUPEK .

Trudno takiego zrozumieć, można próbować analizy, początkowo z wyglądu i ten sugeruje, że to na pewno mogą być jego słowa, wygląd to zdecydowanie sugeruje. Poddając dalej rozpoznawalność urody pań, to dziwię się jego krytycznej wstrzemięźliwości kiedy zmuszano nas do oglądania wrednej facjaty smoleńskiej kłamczuchy i wówczas jakby wspomniał, że ma torsje na jej widok to przyjąłbym to bez zdziwienia a nawet pomyślałbym, że to jednak jest nas więcej. A tu przy ocenie Pań z PiS, to jakaś karczemna próba przypodobania się jakiemuś gronu, odłamowi szczególnej sitwy III RP ale to nie świadczy najlepiej o jego rozumie. On zbyt się stara zaistnieć a tym samym utwierdza nas, że to już swoiste "WATERLOO" ale ja bym mu sugerował raczej "malowanie mostów" a nie ich "palenie" bo wszystkie znaki "na niebie i na ziemi" a konkretniej w Polsce i na terenie UE, wskazują, że nie tylko my mamy dosyć liberalnych komuchów ale i Europa a jak i okazują fakty i USA a nawet kraje bałtyckie sie budzą. Tak, że ponuro rysuje się przyszłość kolaborato-zdrajców.
Panie ministrze Ziobro, takie fałszywe i antypatriotyczne podejście do spraw Polski by im przeszło po wykonaniu egzekucji wbicia na pal Tw "Litwina" i ten Bałtroczyk zaczął by tłumaczyć swoje wypowiedzi skutkami zażywania specyfików dostarczanych przez Cezarego P., których zabezpieczył sobie zbyt duży zapas. I na koniec nie warto tak otwarcie afiszować, że jest sie zwolennikiem nosicieli TUSKawicy dl< których "Polska to nienormalność". i na koniec jedno określenie, to KIERWIŃSTWO !!!!!!!!!

kultura sama się obroni.ham szogunowi równy i kszeslo poniesie

Nie dziwią mnie POglądy człowieka dorastającego na olsztyńskiej ulicy Lumumby,wychowanego na jedynie słusznych wartościach póżnego PRL,syna redaktora ,,Dziennika Pojezierza.

To jest facet, który zachłystuje się śliną kiedy bredzi niby śmieszne kawałki i sam się z tego śmieje i jest to żenujące i i odpychające. Jak widzę tego gościa to mam odruch wymiotny.

Nie lubię facetów,którzy źle mówią o kobietach.Bałtorczyk, straciłeś u mnie do reszty. Prostak!

No to panie Bartłoczyk pochwal sie jakiego mercedesa trzymasz w domu.

panie Bartloczyk! a ja mialem pana za Yntylygenta.

Bałtroczyk wyrobił się jak majtki w kroku kilkanaście lat temu w TV 1 lub 2 prowadził jakis program,to tam nie wiedział co gadać,grzeczny chłopiec,a dziś proszę oswoił się i pluje na kobiety, piertek z kim się zadajesz takim się stajesz,PObładziłeś chłopie wstyd okrutny.Chciałeś być dowcipny a wyszło z ciebie chamstwo :-P

Nigdy mi nie odpowiadało jego prostackie poczucie humoru.Faceta, który najbardziej śmieje się ze swoich "dowcipów". Niech poszuka towarzystwa łagodnych myszek - agresorek.

Nigdy mi nie odpowiadało jego prostackie poczucie humoru.Faceta, który najbardziej śmieje się ze swoich "dowcipów". Niech poszuka towarzystwa łagodnych myszek - agresorek.

Ten beznapletkowy pederasta-żydo-komuch Bydłorczyk, co po chamsku obraża Polki, niebezpiecznie dla siebie bawi się

w damskiego, werbalnego boksera tak samo jak swego czasu skarcona ruska hiena Syfi-Lis ! Jeżeli ten gejowski gnojek

publicznie nie przeprosi Polek, to musi się liczyć z tym, że w każdej chwili może oberwać w papę od szarmanckich Polaków,

którzy nie lubią chamskich obrzezańców po chamsku obrażających wspaniałe Polki, które są pięknymi kobietami (w odróżnieniu

od POlszewickich i Novo-śmiesznych wulgarnych babochłopów :))

Mam nadzieję , że po ostatnim "występie" tego postkomuszego debila nie będziemy przymuszani do oglądania tej wstrętnej , zakazanej kreatury w programach TVP. Te wszystkie zakłamane tvn i polszmaty powinny go przyhołubić na zawsze , tak aby w pozostałych stacjach takich jak TVP nie być zmuszanym oglądać tą jego wstrętna i zapijaczoną gębę. O to należy poprosić decydentów w TVP. Uwolnijcie nas od tej postkomuszej kreatury.Z góry wielkie dzięki.

O gustach się nie dyskutuje,Panie Bałtroczyk.Ja uważam,że brak Panu kindersztuby.Zresztą,nigdy Pana nie lubiłam i tych Pańskich POpisów na scenie.A propos Premier Szydło,to o wiele lepiej wygląda od Ewy Kopacz.

Baltroczyk - wyglądasz jak Gargamel, czysta złośliwość do kobiet .!.

Pierdoczyk ty świnio nie przyznawaj się ,że jesteś z Olsztyna. zwykly z ciebie chamm.

Przecież to najzwyklejsza chamska świnia spod Olsztyna.
Komu chce si e podlizać tym razem? Przecież słynie z dupolizustwa od zawsze.
To laurkopisarz, lokajczyk, hołdownik tamtej strony - chyba nie zauważył, że się trochę zmieniło w Polsce

..taka ichni genetyka - cham z chamów.

Bałtroczyk - nazwisko nie wskazuje raczej na szlachetne pochodzenie. Powiem tak - jeszcze wczoraj chodziłeś chamie srać za stodołę, a dzisiaj wypowiadasz się publicznie. Widzicie chamy jak wam dobrze w demokracji?

Raptor strzeliłeś w dzisiątkę brawo !!!

Urojenia alkoholika- to się nazywa delirium tremens.
Ten człowieczyna myśli że myśli.
Typowy bękart komuszej mateczki.
Używając jego oratoryjnego języka,przewiduję,że ktoś napluje ci Bałtroczyk w morę ,dokładniej we wredną mordę, albo zasadzi kopa w du pę,lub jądra, czyli poniżej pasa.
Przyglądając się ongiś od czasu do czasu temu "artyście' zastanawiałem się jak prezentuje się jego druga,prawdziwa twarz, moje podejrzenia okazały się słuszne.
Zabawny alkoholik okazuje się być flanelą.

Super. 100/100

Urojenia alkoholika- to się nazywa delirium tremens.
Ten człowieczyna myśli że myśli.
Typowy bękart komuszej mateczki.
Używając jego oratoryjnego języka,przewiduję,że ktoś napluje ci Bałtroczyk w morę ,dokładniej we wredną mordę, albo zasadzi kopa w du pę,lub jądra, czyli poniżej pasa.
Przyglądając się ongiś od czasu do czasu temu "artyście' zastanawiałem się jak prezentuje się jego druga,prawdziwa twarz, moje podejrzenia okazały się słuszne.
Zabawny alkoholik okazuje się być flanelą.

No cóż , inteligentny , dowcipny , artysta , biznesmen - A TU CO - CHAM ! Pora kończyć pajacowanie , bo na następnych imprezach ZOSTANIESZ WYGWIZDANY , zanim słowo powiesz -przykro mi to powiedzieć , ale jadnak PAJACU !!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl