niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Cugowscy: Nasze żony nie chodzą na czarne protesty. WYWIAD

Dodano: 15.03.2017 [15:45]
Cugowscy: Nasze żony nie chodzą na czarne protesty. WYWIAD - niezalezna.pl
foto: mat. pras.

Krzysztof, Piotr i Wojciech Cugowscy właśnie promują pierwsze wspólne wydawnictwo pt. „Zaklęty krąg”. Dziś grają w warszawskim Teatrze Roma, jutro wystąpią w Bydgoszczy. Na pytanie o to, jak łączą trasę koncertową z życiem prywatnym, bez wahania odpowiadają: mamy wspaniałe żony, które zamiast chodzić na czarne protesty, trzymają wszystko w ryzach. Z Krzysztofem i Piotrem Cugowskimi w najnowszym numerze tygodnika „Gazeta Polska” rozmawia Magdalena Jakoniuk.

Wspólnie z Wojciechem tworzycie trio. Kto w nim rządzi? Obowiązuje zasada starszeństwa czy większości?

Piotr Cugowski: W zespole  stoimy na froncie wszyscy trzej: na koncerty przychodzą zarówno fani  taty, jak i nasi sympatycy. Na szczęście jest nas trzech, więc przy głosowaniu – jakby co –  jest dwóch na jednego.

Krzysztof Cugowski: Nie ma mowy o tym, by ktoś dominował. Oczywiście przy piosenkach i nagrywaniu dzielimy się rolami, każdy ma inny odcinek pracy do wykonania, płyta jest bardzo eklektyczna.  Choć proporcje układają się różnie, każdy z nas ma swoją działkę, za którą jest odpowiedzialny.

PC: Wszyscy gramy do jednej bramki.

A jak odbieracie obecną sytuację w Polsce? Wiele środowisk, również artystycznych, nie może pogodzić się ze zmianą władzy. Nie ulega wątpliwości, że żyjemy w silnie spolaryzowanym społeczeństwie.

KC: Znam wielu ludzi z branży nie tylko muzycznej, lecz także aktorskiej. 80 procent tych osób nie ma żadnych poglądów politycznych. Oni chcą żyć wygodnie, bez żadnych zobowiązań, a żyjąc w pewnej enklawie, nie wszystko rozumieją. Mam wrażenie, że te najbardziej agresywne skupiska ludzi przeciwnych obecnej władzy znajdują się głównie  w największych miastach. Oni nie wiedzą, w jakim kraju żyją, mało wyjeżdżają na prowincję. Im się wydaje, że Polska wygląda jak Warszawa.

To na koniec pytanie osobiste – jak łączycie Panowie promocję „Zaklętego kręgu” z obowiązkami rodzinnymi?

KC: Trasa koncertowa to rzeczywiście dużo pracy. W środę 15 marca gramy w Warszawie, dzień później w  Bydgoszczy,  potem we Włocławku. Dopiero pod koniec kwietnia kończymy ten etap trasy koncertem w Kielcach. Staramy się organizować promocję albumu, dzieląc ją na kilka takich wysepek koncertowych. Ostatnia z nich jest w listopadzie i grudniu, kiedy zagramy w Lublinie, Katowicach i Gdańsku. 
 
PC: A jak łączymy to z obowiązkami rodzinnymi? Mamy wspaniałe żony, które wszystko utrzymują w ryzach. (śmiech)
 
KC: Na czarne protesty nie chodzą, więc poszczęściło się nam. (śmiech) 


Całość rozmowy z Krzysztofem i Piotrem Cugowskimi ukazała się w najnowszym numerze tygodnika „Gazeta Polska”.

Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Dziewczyny z Lublina nie przynosza wstydu.

Te warte ch**a, są ze swoimi chłopami.
Te ch**a warte, chodzą na protesty.

I nie inaczej ..... RACZEJ !!!!

:o))

ENDE

Ja nazywam czarne protesty "satanistyczne" bowiem to one domagaja sie zabijania dzieci nienarodzonych.

Charakterni panowie. Dziekujemy, jestescie super :)

I mają rację bo jak widac z przekazów na manify i inne zadymy chadzaja przewaznie te co "na rogu" juz nie maja klientów.Oczywiście i resortowe rodzinki ,które utraciły dostep do obfitych koryt.

Dziękuję, brawo panowie Cugowscy. Nie jestem już pewny czy któryś z panów miał potkniecie polityczne ale teraz najważniejsze że jest normalnie. Dla Lubelszczyzny jak znalazł tacy ambasadorowie, bo można by po-wątpiewać czasem w nieskłonność ziomków do przylepiania się na lepy lemingowskie/catburnowskie itp .
co do tych tzw celebrytów, ba artystów anty-pis-owskich, to tak jak z yntelygencją/patriotyzmem u reszty kolaboranckiej, totalnej ło-po-zycyji ciosanej .

Brawo! I Krzyś i Chłopcy.
Znam Krzysia osobiście,On zna mnie- jedna szkoła. Potem miałem zaszczyt leczyć jego zwierzaka.Mieszkaliśmy na jednym z lubelskich....wzgórz. Ręczę za niego jako Polaka. Synów nie znam, ale widac, ż e nie odpadli od Drzewa!
Cieszę się i pozdrawiam z UK.
Lek.wet.K.T.

Cugowski , Grunwald , Klenczon ,Niemen i jeszcze kilkunast - przeżyli PRL i komuchów , nawąchali się tej POpapranej wolności - to są i byli muzycy z wiedzą i przeżyciem duchowym . Ich muze się czyje która trafia w zakamarki zmysłów , a nie tłucze tylko po kowadełkach jak cepem o beton!!!

Poglądy to się ma od zasobu podstawowej WIEDZY , to widać i czuć , jakie ta yntylygencja celebrytów jest niedouczona .

Brawo Perfect i juniorzy!!!

Jak już to była Budka Suflera ojca

To nie zespół Perfect, to Cugowscy!

Co ty piszesz!
to zespół "Małego Władzia"

ja pierdziu, nie spodziewałem się, że artysta tego pokroju wpadnie w polityczno-religijne szambo...oby się to nie skończyło tym, że te czarne damy i ich mężowie będą mieli w d. wasze płyty i koncerty...szkoda, bardzo lubię Cugowskiego SENIORA i nawet wybaczyłem mu, że był senatorem

Spokojna twoja rozczochrana! Jest więcej takich co kupią ich płyty.

klasyczny lewacki oszołom. zero szacunku dla tradycji i religii.
ciemny jesteś, że aż przykro. Jak chcesz coś wiedzieć o polityczno-religijnym szambie, to sobie poczytaj o IS, nieuku.

@ja pierdziu
to tak się dzieje,jak się kakao,nadstawiało!
zboku!

Czarne DAMY?
Bawimy się jak (czarne) damy, a jak nie damy, to się nie bawimy!

Aleś chłopie przyłożył. Hahaha. Czarne wdowy i czarne lesby są w mniejszości. Zobacz ile ich przychodzi na protesty. No chyba, że bierzesz miarę urzędników miasta Warszawy. Im zawsze wychodzi jedno zero więcej...

Mirki2- Wypad Nergalowcu na LEWACKIE wymiociny np na WP!!!!!!

czarne lafiryndy i ich metroseksualne cioty (nazwijmy to - mężowie) mają swoich "artystów", np. łikendowego sataniste Nargala, Zbigniewa Chujdysa, chlora Mleńczuka, albo "sztuki" teatralne o koprofilii. Cugowscy bez takich szumowin i tak sprzedają wystarczająca dużo plyt, zresztą pewnie by nawet nie chcieli, żeby jakieś czerwone aborcjonistki, lesby, koprofile i koniobijcy, kupowali ich twórczość, bo adresat też określa artystę

mirki2, jesteś z mniejszości i to z tego szamba, gdzie jedyną wartością jest: kasa, ruja, poróbstwo i zboczenia. Przegraliście i jesteście na wymarciu bo nie rozmnażacie się.

Was jest garstka, gorzej byłoby na odwrót!

Czarne protesty to czarna strona kobiet,wystarczy na YouTube popatrzeć posłuchać co tam się wygaduje,to normalnie aż wierzyć się nie chce do czego ludzie (kobiety)potrafią się zniżyć.Dno i metr mułu,do tego wciągają swoje ofiary i różnych frajerów którzy im wtórują.Jednym słowem jedna wielka porażka człowieczeństwa skamląca i wyjąca, bredząca o jakichś wartościach i zabranych prawach?normalnie szok.

Za tą niepoprawną politycznie wypowiedź Krzysztof Cugowski
nie dostanie więcej żadnej "fuchy" od PO.
W Polsce jest wielu znanych artystów którzy wypadli
z obiegu i są łatwym łupem dla partii politycznych.
Krzysztof Cugowski do nich nie należy i dopóki będzie
z synami śpiewał, jakoś będzie żył, a nie wegetował.

...da rade, ma 5-y bieg!
https://www.youtube.com/watch?...

I bardzo dobrze bo czarne protesty to bzdura wyssana z palca osób które nie umieją czytać ze zrozumieniem ustaw.

Pozdrawiam

Nie chodzą bo nie mają za co żyć.

A Ty czasami przeczytasz to, co napisałeś, zanim opublikujesz? Sądzisz, że panie Cugowskie nie mają za co żyć?? Mają normalnych facetów za mężów, więc nie muszą wylewać swoich żalów jak te wszystkie sfrustrowane brzydactwa - feministki. Kobieta, która w swoim mężu ma oparcie i szacunek, nie protestuje, bo nie ma po co. Dość dyktatury kobiet - dosłownie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl